Alternatifim Cafe

Ermeniler Chp'ye Minnettar...!

Discussion started on Ermeni Sorunu

bu konunun açılış amacı o zaten siyset yapmak veya ermeni sorunuu alevlendirmek dediğim gibi bunu başka şeylere bağlamaklada kamufile ediyolar ...
#51 - Temmuz 24 2006, 21:02:03

SAMET SUS yaaa....
ne dediysek anlatamadık biz problem tartışmaya çalışıoz...gündemdeki bi sorunu forumda yer vermek istedik ama bi anarşist olmadğmız kaldı :öff
#52 - Temmuz 24 2006, 21:39:31

O zaman moderatöre bildirin konuya gerekeni yapsın....

Konu nasııl kamufle edildi onu anlayamadım kardeşim...

kelomar yorumunu okudun mu kardeşim
#53 - Temmuz 24 2006, 21:42:04

hayır sus dememin sebebi kendmizi ifade etmeye çalştık ancak anlaşılamadk demekti...bundan sora da kimseye anlatamayız derdimizi....

:öff
#54 - Temmuz 24 2006, 21:42:42

çok güzel benimde katılmadığım yerler var bu yüzden katılıyorum demek istemedim ama şu değerlendirme :

" Ermeniler soykırımla ilgili bin tane kitap yazmış.Türk kurumu ise konu ile ilgili 20 küsür kitap yazmış.En son yazılan kitapsa herseyi bence ortaya koymus."

doğru ve chpylede bağ kurulması mantıksız neden alıntıda görüldüğü üzre yapan zaten yapıyo her iki tarafında düşünceleri belli  eee şimdi bunları bildikten sonra yok ttk görevlisi eksik ermenilerin ekmeğine yağ sürülüyo gibi ifadeler hükümsüzdür bu ülkenin binlerce akedemisyeni var gereken çalışmayı onlarda gösterbilir ama zaten türk tarfının arşivi zengin ve ispat edebilecek kapasitede olduğu için kimse kimseye minnettar değil
#55 - Temmuz 24 2006, 21:52:26

kardeşim herkes fikrini savunuyo neden kargaşa çıkarmak istiyosunuz ki?

siyaset polemiğe yurtta yeterince izlenegelmiş bi mevzu....

tartışmaların sebepsiz olduğunu düşünen nesile de bak hele :öff

konuyu uzatmayın....

bu msjdan sonra tartışmayı sürdüren acizliğinin simgesini paylaşmak istiyordur...

herkes haddini bilsin...
#56 - Temmuz 24 2006, 21:54:45

çok güzel benimde katılmadığım yerler var bu yüzden katılıyorum demek istemedim ama şu değerlendirme :

" Ermeniler soykırımla ilgili bin tane kitap yazmış.Türk kurumu ise konu ile ilgili 20 küsür kitap yazmış.En son yazılan kitapsa herseyi bence ortaya koymus."

doğru ve chpylede bağ kurulması mantıksız neden alıntıda görüldüğü üzre yapan zaten yapıyo her iki tarafında düşünceleri belli  eee şimdi bunları bildikten sonra yok ttk görevlisi eksik ermenilerin ekmeğine yağ sürülüyo gibi ifadeler hükümsüzdür bu ülkenin binlerce akedemisyeni var gereken çalışmayı onlarda gösterbilir ama zaten türk tarfının arşivi zengin ve ispat edebilecek kapasitede olduğu için kimse kimseye minnettar değil
abi ben ekmeğine yağ sürüo derken avrupa birliğni sölemek istedim.Beni yalnıs anladın galiba.Chpnin para vermesiyle bu kurumun türk haklarını savunamaması cok tezat olusturuo.Yani yapılan yapılmış demek istedim.Avrupa birliği bahane arıo bunu bilimeyen yok herhalde.O yüzden arkadaşlar kendi ülkemizde bulunan partilere leke atıpta rant salamk hic doru diil.Ben chpli diilim akplide diilim.Akp icin sölense aynı şeleri sölerdim.
Bu kirli haberleri cıkaran kalitesiz siyasetciler oldukca bu ülke icin daha cok üzülüorum  :ban

Kelomarın yorumunu okudum....Beğendiğim noktalar var....

Ama ermeni meselesi bitmiş bir mesele değil ki..  :alala

Sırf bu yüzden Ab bile gidecek...

Sayın traitor arkadaşım AB die bi umut yok zaten.Boşuna böle şelerden medet ummayalım.Bizim yapabilicemiz en ii şey işimizi en ii şekilde yaparak bu ülkeyi iyi bi yerlere getirmek.Siyaset bi yalan ve bu yalanla biz kirlenmeyalim bari

Edit:Ard arda gönderdiğiniz mesajlar birleştirilmiştir.Lütfen ard arda mesaj göndermeyin düzenle butonundan düzenleyin.
#57 - Temmuz 25 2006, 13:33:37
« Son Düzenleme: Temmuz 25 2006, 17:52:35 Gönderen: Yaseminim »

C_R_A_Z_Y

farketmez haa ermeni ha chp li ikiside aynı benim gözümde sizi bilemem benim icin ha chp ha pkk ikiside aynı sey...herkesin görüsünede saygı duyarım :okey
#58 - Ağustos 14 2006, 22:58:55

farketmez haa ermeni ha chp li ikiside aynı benim gözümde sizi bilemem benim icin ha chp ha pkk ikiside aynı sey...herkesin görüsünede saygı duyarım :okey

Bu mu senin her görüşe saydı duyduğun saçma sapan laflar edip durma dengesizce konuşma.Chp'nin ermenilerle pkk ile ne alakası var dengesiz.
#59 - Ağustos 14 2006, 23:02:59

C_R_A_Z_Y

SİZ TARİH BİLMİYOSANIZ TARİH KİTAPLARINA BAKIN ANLARSINIZ  O ZAMAN NEYİN KAC PARAYA KİME KİM TARAFINDAN SATILDIGINI...
#60 - Ağustos 14 2006, 23:06:05

He bi sen okuyosun zati o tarih kitaplarını dimi?Sen en son cin alinin maceralarını okumadığına eminmisin.
#61 - Ağustos 14 2006, 23:07:24

yalnıs biliosun ve yalnıs düsünüosun.böle laflar edip antipati kazanma bence.sen az oku derim ve ören  :okey
#62 - Ağustos 14 2006, 23:08:16

çok saçma :öff
#63 - Ağustos 14 2006, 23:09:23

Atatürkün partisine laf sokmak senide aşar benide aşar herkesi aşar burda  :yanlis
#64 - Ağustos 14 2006, 23:12:21

C_R_A_Z_Y

BUNU SİZİNLE BASKA YERDE TARTISMAK İSTERDİM ÖZELLİKLE DE' Pesim1sTLee' seninle ama neyse ortam müsait deil..
biz cin aliyi sen okula baslamadan okuyoduk..
#65 - Ağustos 14 2006, 23:14:18

devletimizi yönetenlerden birine söylüyorsun bu lafı
#66 - Ağustos 14 2006, 23:14:29

C_R_A_Z_Y

beyonce_fun  DEVLETİMİZİ YÖNETELER BÖYLE OLMSAYDI SU AN BİZ ERMENİ MESELESİNİ TARTISIYO OLMAZDIK..BÖLE Bİ MESELE DE OLMAZDI...
#67 - Ağustos 14 2006, 23:16:37

Konu Siyasete dönmesin... :okey :okey :okey :okey :okey
ya siyaset yapmıoz.sadece gercekleri sölüoz.
ok crazy nedenleri ile yaz kanıt delil ne varsa dök.eger gecerli bişiler sunarsan seni kutlucam
#68 - Ağustos 14 2006, 23:18:41

sayın crazy arkadasım delillerini beklioruz.cünkü pkkdan nefret eden cogu insandan biri olarak onla eşleştirmen cok acaip ve tutarsız bi davranış gibi geldi bana.
#69 - Ağustos 14 2006, 23:33:49

C_R_A_Z_Y

kelomar kardeş sen ATATÜRK ÜN NUTUK kitabını bi oku ben ondan sonra sana yeni belgeler we deliller gönderecem.

www.meb.gov.tr gir(ermeni sorunu)dosya hazırlamıslar bi indir inş sana yardımı olur şimdilik bu kadar kaynak yeter sana kelomar kades  :okey

_TrAiToR_ : Ard arda gönderdiğiniz iki mesaj birleştirilmiştir...
#70 - Ağustos 15 2006, 09:14:24
« Son Düzenleme: Ağustos 15 2006, 09:42:56 Gönderen: _TrAiToR_ »

C_R_A_Z_Y

zaten hepsi war icinde merak etme resim kanıt belgegörüntü.
#71 - Ağustos 15 2006, 09:59:40

C_R_A_Z_Y

dosya cok büyük o yüzden...
#72 - A??ustos 15 2006, 10:01:33

C_R_A_Z_Y

ne demek samet.. bunları   Pesim1sTLee'mi ne ona ileitrsen sewinirim.. :okey
#73 - Ağustos 15 2006, 10:06:28

C_R_A_Z_Y

:okey
#74 - Ağustos 15 2006, 10:09:03

kelomar kardeş sen ATATÜRK ÜN NUTUK kitabını bi oku ben ondan sonra sana yeni belgeler we deliller gönderecem.

www.meb.gov.tr gir(ermeni sorunu)dosya hazırlamıslar bi indir inş sana yardımı olur şimdilik bu kadar kaynak yeter sana kelomar kades  :okey

_TrAiToR_ : Ard arda gönderdiğiniz iki mesaj birleştirilmiştir...
okudumki o kitabı ne alakası var onla  :)
#75 - Ağustos 15 2006, 15:46:01

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.