Alternatifim Cafe

sizin burcunuz giyim tarzınızı nasıl etkiler

Discussion started on Astroloji

disikartall

Astrolojinin gardırobunuz üzerinde de etkisi vardır. Her burcun modası bir birinden farklı. Burcunuz ve gezegeniniz giyim tarzınızı diğerlerinden farklı kılabilir. Sizin burcunuz giyim tarzınızı nasıl etkiler?

KOÇ
Net ve parlak tonlar, kırmızı, portakal gibi sıcak renkler sizin için en uygunudur. Sadelik, doğallık, bir az kır havası Koç'lara iyi gider. Gardırobunuzun en gözde parçası spor ayakkabılardır. Koç gerçek bir astro savaşçıdır.

BOĞA
Tarzınıza sanatsal bir dokunuş, kişisel bir yaratıcılık eklerseniz iyi olur. Olmazsa olmaz aksesuarınız paşmina (kaşmir, büyük şal). Kürk tam size göredir. Mükemmel bir astro duyarlılığa sahipsiniz.

İKİZLER
Bir akımdan diğerine konmaya bayılıyorsunuz. Dün gösterişli kostümlerle boy gösterirken, bugün askeri bir şıklığa takılıyorsunuz. gerçek bir astro - moda uzmanısınız

YENGEÇ
Modayla ilgili fikirleri annenizin gardrobuna borçlusunuz. Ellilerden kalma düz bir elbise, klasik smokin, ikinci el mağazadan alınmış trençkot. Tam bir astro - şıksınız.

ASLAN
Moda gösteriş mekanınıza hitap ediyor. Markalar sizin için önemlidir. Payeti, lameyi seviyorsunuz. Ayak bileğinizde de altın zincir var. Parlayan bir astro - moda

BAŞAK
Sizin için moda pratik olmalıdır. Siyah dar kazakları seviyorsunuz. Eski fitilli kadife ceket, deri bir kemer, şık bir çanta, pahalı bir jean. Tam bir astro - klassınız

TERAZİ
Modanın trendlerinden uzak, emin olduğunuz değerleri kabul ediyorsunuz. Erkek kostümlerine sempati duyuyorsunuz. Geri kalanı ise: gözlükler, makosenler, büyükannenizin gerdanlığı. Kesinlikle astro - snobsunuz

AKREP
Kıyafetlerinize epeyce para ayırıyorsunuz. Kullandığınız malzemeler çekici havadadırlar: deri, ipek, kaşmir ... Tamamen bir astro - sıcaksınız

YAY
Rahatı seçiyorsunuz ama şık olmayı biliyorsunuz. Modada hippi ve egzotik seçimleriniz oldukca başarılıdır. Kesinlikle astro - etniksiniz.

OĞLAK
Saçlar, tırnaklar, makyaj ve aksesuarlar sizi ilgilendiriyor. Modayı izlemek önemli değildir. Soğuk, süssüz, androjen bir eğiliminiz var. Diz altı etek, sivri burunlu topuklular tercihinizdir. Kesinlikle bir astro - zarifsiniz

KOVA
Klasik bir elbiseyi bile jogging yapmaya gider gibi rahat kullanabilirsiniz. Saçlar kısa, makyaj ise çok az. Son derece astro - avangardsınız

BALIK
Sonsuz topuklar üzerinde yükselmek ve şık bir smokin giymek istiyorsunuz. Şok edici bir pembeyi tereddütsüz giyebilirsiniz. Gizli bir astro - korsansınız
#1 - Ocak 20 2006, 16:25:08

TERAZİ
Modanın trendlerinden uzak, emin olduğunuz değerleri kabul ediyorsunuz. Erkek kostümlerine sempati duyuyorsunuz. Geri kalanı ise: gözlükler, makosenler, büyükannenizin gerdanlığı. Kesinlikle astro - snobsunuz
Emin olduğum değrleri kabul ederim ama diğer yazan şeylerin hiç biri bana göre diil.
#2 - Ocak 24 2006, 21:07:05

BOĞA
Tarzınıza sanatsal bir dokunuş, kişisel bir yaratıcılık eklerseniz iyi olur. Olmazsa olmaz aksesuarınız paşmina (kaşmir, büyük şal). Kürk tam size göredir. Mükemmel bir astro duyarlılığa sahipsiniz.
alakası yok ben kaşmir şal kürk falan ögk hiç uymuyor burcum bana  :-\
#3 - Ocak 25 2006, 20:16:38

YAY
Modada hippi ve egzotik seçimleriniz oldukca başarılıdır. Kesinlikle astro - etniksiniz.

hadi ya benim neden haberim yok ???

#4 - Ocak 25 2006, 20:26:30

OĞLAK
Saçlar, tırnaklar, makyaj ve aksesuarlar sizi ilgilendiriyor. Modayı izlemek önemli değildir. Soğuk, süssüz, androjen bir eğiliminiz var. Diz altı etek, sivri burunlu topuklular tercihinizdir. Kesinlikle bir astro - zarifsiniz

kesinlikle dogruu :)
#5 - Ocak 26 2006, 21:51:32
hayallerime yuzmeyi ogrettim
suya dustuklerinde yuzecekler :)

AmY

OĞLAK

kesinlikle dogruu :)
a bende oğlak burcuyum ama topuklu ayakkabıdan nefret ederim..dierleri ok!
#6 - Ocak 27 2006, 11:37:24

başak uymuo bana
pahalı kot uyyo şık çanta felan işim olmaz deri meri sewmem bol bişeler olsun marka takıntım da wardır..
#7 - Ocak 27 2006, 12:05:09
MC DEVİL KANCA CREW
DARK_ALFA_EXODUS_SERCS_YER6 MAFYASI_VİCEZA_YAĞIZZ_TRAİTOR_DİSHİ KARTAL_POİSOFSOUL_BAD CHİLD

NNC

İKİZLER
Bir akımdan diğerine konmaya bayılıyorsunuz. Dün gösterişli kostümlerle boy gösterirken, bugün askeri bir şıklığa takılıyorsunuz. gerçek bir astro - moda uzmanısınız
canim benim tesekkürler ben zaten biliyordum ;D
#8 - Ocak 27 2006, 13:23:58

ipexy_13

bende ikizler burcuyum ve bana uyuyor... çok doğru valla...
#9 - Ocak 27 2006, 15:18:28

BOĞA

kürkten de kürk giyenden de nefret ederim.ayrıca bn kürklerin kullanılmasına karşıyım :4
#10 - Ocak 30 2006, 16:34:14
İmza kural dışı.

YENGEÇ
Modayla ilgili fikirleri annenizin gardrobuna borçlusunuz. Ellilerden kalma düz bir elbise, klasik smokin, ikinci el mağazadan alınmış trençkot. Tam bir astro - şıksınız.

ben böle değilim ki
yıldızlar da şaşırabilio bazen,belki de o yüzden kayıyolar (6) :4
#11 - Ocak 30 2006, 16:39:26
İmza kural dışı.

marka takıntım varr ama ayağıma altın zincir takmam :yanlis
#12 - Ocak 31 2006, 21:31:30
İmza Kural Dışı

kesinlikle doğru diil bunlar inanmıyorum.ayrıca benim belli bi tarzım yokki.hani seçimlerimde duyarlıyım ama abartılı aksesuvarlar,kürkler falan filan bana göre diil.!!!! :4
#13 - Ocak 31 2006, 22:35:36
İmza kural dışı.

Ms.ExtacY

İKİZLER

Bu ikizlerin bi düzenden hmen sıkılmasından ve deişken olmasından kaynaklanıo.Belli bi tarzm vardr ama temelde bu tarzla farklı farklı giyinmek dha ii olyo bnce.Yksa hep aynı hep aynı..Bayar bi süre sonra..
#14 - Şubat 03 2006, 13:33:26

yalnış bence ben hiçte ööle birisi diilim
#15 - Şubat 03 2006, 16:40:45
‎ "Bir adam tanıdım, kafasız bir kadına yaşamının yirmi yılını verdi. Her şeyi feda etti ona; dostlarını, emeğini, dürüstlüğünü bile.. Ama bir akşam, kadını hiç sevmemiş olduğunu anladı. Canı sıkılıyordu, hepsi bu. İnsanların çoğu gibi canı sıkılıyordu."

Sonsuz topuklar üzerinde yükselmek ve şık bir smokin giymek istiyorsunuz. Şok edici bir pembeyi tereddütsüz giyebilirsiniz. Gizli bir astro - korsansınız

topuklardn nefret ederim! smokindende. ama pembeyi severm orası doğru son olarak ASTRO-KORSAN NEEEEEEEEEEE!?
#16 - Şubat 03 2006, 20:52:17

kova aynı ben
#17 - Şubat 04 2006, 18:34:05

PisiPisiKOPATIM58

TERAZİ

mi acaba... :icon  :4
#18 - Şubat 08 2006, 09:25:24

YENGEÇ

hic biri tutmuyor  [:D]
#19 - Şubat 12 2006, 17:39:58
Bu Hayat Bizi Yerden Yere Vurduda
Yerden Göge Kadar Hakli Degil mi???

ya benimki bana hiç uymuyo babaannemin gerdanlığını ne yapcam muhaha  muhaha modayı sewerim bi kere  :urfa :urfa :urfa  :vur :vur
#20 - Şubat 15 2006, 18:38:49
İmza Kural Dışı

tutuyo gibi ama gardorabımda en sevdiğim şey spor ayakkabım deil kot pantolonlarımla converselerim  :okey
#21 - Şubat 17 2006, 18:40:04

beni hiç hiç etklememiş
#22 - Şubat 18 2006, 00:13:58
İmza kural dışı.

BALIK

heyy ben topuklu ayakkabılardan nefret ederim smokindende!bana hiç uymuyo bu yaf???
#23 - Şubat 18 2006, 19:40:38
saplanmış kalbine şuursuz oklar yine.
kim bilir, kim sorar halini?

İKİZLER

çok doğruuuu :oley :oley
#24 - Şubat 19 2006, 15:16:52
Yalnızlık Derin Bir Sancı Şimdilerde Yüreğimde..

İKİZLER

doğruu..!!
#25 - Mayıs 06 2006, 08:47:35
İMZA.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.