Alternatifim Cafe

Lazer Epilasyon

Discussion started on Konu Dışı


Site Adı: Ege Dermalife
Site Adresi: Egedermalife.com
Site Konusu:

Ege dermalife lazer epilasyon faaliyetlerini sürdürüyor. Lazer ışınları ile vücutta bulunan istenmeyen tüylerin yok edilmesi işlemine lazer epilasyon denilmektedir. Önceleri sadece kadınların ilgi alanına giren bu kavram şimdilerde birçok erkeğinde hizmet aldığı bir sektördür. Erkekler özellikle yanaklarındaki kıllar, omuz ve ensedeki kıllardan fazlaca şikâyetçi olmaya başladı. Bunun içinde lazer epilasyon konusuna yöneldiler.
 
Özellikle son 20 yıldır bu sektörde ciddi manada ilerleme oldu. Güzellik salonlarının vazgeçilmezi olan lazer epilasyon cihazları da buna yönelik olarak oldukça popüler olmaya başladı Kullanıcılar tarafında oldukça faza şekilde olumlu dönüşler alınınca da bu sektör gelişmeye devam etti. !8 yaşı itibariyle başlayan bu epilasyon tüm yaşlara da uygulanmaya başladı. Cinsiyet fark etmeksizin her bölge için epilasyon yapılmaya artık başlandı.Lazer epilasyon Çeşitlerinden Hangisi En çok Tercih Edilmektedir?

Lazer epilasyon bilindiği gibi tüy rengine ve cilt tonuna yönelik olarak kullanılan cihazlarda değişmektedir. Günümüzde en çok kullanıla yöntem ve cihaz özellikle “ buz lazer” kavramıdır. Buz lazer bilinen klasik lazer cihazlarından farkı olarak acısı az olduğu kullanıcılar tarafından bildirilmektedir. Buz lazer her tüye uygun olarak tasarlanmıştır. Son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon türündendir. Anatoliumvip.com sizlerde güvenli ve kaliteli lazer epilasyon yaptırmak isterseniz bu siteden bilgi alabilirsiniz. Lazer epilasyon yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken bu hizmeti almadan iyi araştırmak olacaktır.

https://www.egedermalife.com/
#1 - Ocak 17 2023, 19:59:50
« Son Düzenleme: Ocak 17 2023, 21:46:40 Gönderen: grikedi »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.