Alternatifim Cafe

Meme Küçültme

Discussion started on Konu Dışı


Site Adı: Ercan Demirbağ


Site Adresi: Ercandemirbag.com


Site Konusu: Plastik, estetik cerrahi


Meme küçültme ameliyatı neden olunmalı? Büyük memeler özellikle erken yaşlarda utanmalara, hareket kısıtlamalarına ve kıyafet seçimlerinde bir takım zorluklara neden olabilmektedir. Daha sonrasında yaşın ilerlemesi ile birlikte sırt ve boyun ağrılarına ve kamburlukla birlikte kol uyuşmalarına eşlik eden bir tablo ortaya çıkabilmektedir.


Büyük ve sarkık memelerin yol açtığı egzama ve pişik gibi cilt problemlerinin yanı sıra ağırlık nedeni ile boyun ve bel fıtıkları da görülme sıklığı oldukça yüksek olan rahatsızlıklardır. Ayrıca büyük memelere sahip olan kadınlar kilolu ve yaşlı gözükebilmektedirler. Tüm bu hususlar meme küçültme ameliyatı neden olunmalı sorusuna verilen en net yanıtlardır olmaktadır.Memeler Neden Sarkar?


Genetik ve fizyolojik etkilerin yanı sıra kilo alıp verme, doğum sayısı ve emzirme gibi etkenler memelerin sarkmasına ve büyümesine yol açmaktadır. Meme küçültme ameliyatı sayesinde büyük ve sarkık memeler, buna bağlı olarak gelişen ağrıların giderilmesi, sütyen askılarından dolayı oluşan omuz basıncı, meme büyüklüğü ve sarkıklığı sonucunda ciltteki pişikler, mantarlar ve aşırı terleme sonucunda ortaya çıkan koku gibi birçok sorun giderilmektedir.


Bu şikâyetler içerisinde en az birine sahip olan büyük memeli hastalar meme küçültme ameliyatı için başvurabilmektedir. Ayrıca herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Ercan Demirbağ aracılığıyla meme küçültme ameliyatı olunabilir.


Kimler Meme Küçültme Ameliyatı Tercih Eder?


18 yaş altı kişilerde günlük yaşamı ciddi derecede etkileyen tablolarda ve özellikle ergenlik dönemi içerisinde yaşanılan psikolojik sorunlarda başvurulabilecek yöntemlerden biridir. Bunun değerlendirmesi ve uygulanacak ameliyat tekniği uzman hekim tarafından belirlenmektedir. ercandemirbag.com sitesinden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


https://www.ercandemirbag.com/tr/meme-kucultme/
#1 - Kasım 29 2022, 13:48:42

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.