Alternatifim Cafe

Antalya Halı Yıkama Servisi

Discussion started on Konu Dışı


Site Adresi: Emirganhaliyikama.com.tr
Site Konusu: Antalya halı yıkama


Profesyonel Antalya halı yıkama servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Halı yıkama işlemlerinde son teknoloji makinelerimizde maksimum kalitede yıkama işlemi gerçekleşiyor. Salon, mutfak, banyo, oturma odası ve diğer bütün bölümler için tercih edilen bütün halılar özel yöntemlerle titiz bir şekilde yıkanıyor. Yıkama işlemi öncesinde ekibimiz halıları inceliyor ve halı yıkama işlemi için en iyi yöntemi tercih ediyor.
 
Leke çıkarma işlemi ile işe başlıyoruz ve ikinci aşamada halının yapısına uygun şekilde temizlik maddesi tercih ediliyor. Halı yıkama işleminin kaliteli bir şekilde sonuçlanması için en iyi temizlik maddesini tercih ediyoruz.

Antalya Halı Yıkama Servisi


Emirgan halı yıkama, Antalya halı yıkama servisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Servisimiz adresinize geldiği zaman metrekareye göre halı yıkama fiyatı çıkarıyor. Metre kare fiyatı, metrekare ile çarpılıyor ve ödenecek miktar belirleniyor. Müşterimiz ödenecek miktarı kabul ettikten sonra ikinci aşamada ekibimiz halıları dürüyor ve servis aracına taşıyor.


Halılar toplanırken etiketleniyor ve etikete ad, soyad ve iletişim adresi ekleniyor. Ofislerde, derneklerde, evlerde ve diğer bütün mekanlarda kullanılan halılarınızı kısa sürede kolay bir şekilde yıkıyoruz. Antalya halı yıkama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.
#1 - Kasım 06 2022, 22:38:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.