Alternatifim Cafe

Velet'in Yeni Parçası, An İtibariyle Yayınlandı!

Discussion started on Konu Dışı

1 hafta öncesinde Youtube ünlü müzik kanalı Epidemik'te Velet'in yeni bir parça hazırlığında olduğu ve bu parçanın 28 Eylül tarihinde piyasaya çıkacağı açıklanmıştı.Kanalda Velet Beladayım parçasının Teaserı yayınlanmış ve oldukça merak uyandırmıştı.
Ve merakla beklenen Velet Beladayım bugün itibariyle piyasaya çıktı.


Son zamanlarda Velet'in kendi Youtube kanalı Velet Official'da bulunan videolar silinmişti.Velet'i piyasadan silmek için yapılan bu saldırılan Velet'i durdurmaya yetmedi.Her ne kadar talihsiz olaylar yaşasa da halâ ayaktayım diyen Velet, yeni parçası Beladayım ile tekrar dinleyici karşısında...


İlk günden trendlere gireceğini düşündüğümüz Beladayım adlı rap parçası, Velet'in diğer parçaları gibi büyük ses getirebilir.Bildiğiniz üzere "Çatla" parçasının klibi 15 milyonun üzerinde izlenmiş ve "Velet - Canbay & Wolker - Uyan" ise 30 Milyona çok yaklaşmıştı.
Velet'in bu yeni parçasını vereceğimiz bağlantıdan dinleyebilir ve aynı zamanda sözlerini okuyabilirsiniz.
Velet'in son zamanların en çok konuşulan rapçilerinden biri olduğu bir gerçek.Çıkardığı parçaları, herhangi bir mekanda veya önünüzden geçen bir arabada duyabilirsiniz.Beladayım'da diğer parçalar gibi büyük bir patlama yapabilir. 


https://www.sozlerisozu.net/2018/09/velet-beladayim-sozleri.html
#1 - Eylül 28 2018, 13:06:03
« Son Düzenleme: Eylül 28 2018, 13:07:09 Gönderen: freemium »

Havadan sudan bir haber daha  :hii?
#2 - Ekim 04 2018, 15:21:29

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.