Alternatifim Cafe

Kız Kardeşime Kına Hediyesi Olarak Ne Alsam?

Discussion started on Konu Dışı

Merhaba arkadaşlar,
Kız kardeşimin yarın aksam kınası var. Ben ona ne alsam ne alsma diye 2 haftadır kafa patlatıyorum öyle anlamlı bir şeye de denk gelemedim açıkçası. Arkadaşım isimli altın kolye bak diye bir öneride bulundu ama biraz basit mi kaçar. Gerçi düşünde zaten bilezik takacağım da kınada da gösterişli bir şey mi takmalıyım yoksa anlamlı olması daha mı önemli sizce.
Kardeşim anlamlı hediye sever bence fiyatına çok da takılmamak lazım ki zaten isimli altın kolyeler de öyle çok ucuz değil valla. Küçükken ona doğum gününde biriktirdiğim paralarla bebek küpeleri bakıp sahtesinden almıştım ama o kadar sevinmişti ki: Çünkü harçlıklarını toplamışsın demişti o yüzden anlamlıydı onun için. Ama ben yine de her şeyin en güzelini layık görüyorum ona. Dolayısıyla isimli altın kolye iyi bir fikir olur mu sizce ya da başka önerilere de açığım. Bir tavsiyeniz olursa dikkate alırım.
Şimdiden teşekkürler :)
#1 - Kasım 14 2017, 10:24:58

Valla hiçbir şekilde söz konusu kardeşte olsa aman aman büyük bir şey almamak gerek. Zaten altının gramı olmuş 236 çeyreği olmuş 388 nasıl alınacak böyle akıl alır gibi değil.

Baksanıza altın fiyatlarına: https://piyasa.paratic.com/altin/

Düğünlerde gram altın takılsa herkes sevinir hale geldi.
#2 - Eylül 15 2018, 09:29:48

Kardeşinize sizinle onun arasında olan manevi değeri yüksek bir hediye alabilirsiniz.
#3 - Eylül 20 2018, 10:04:28

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.