Alternatifim Cafe

Günlük Elbise Stil İpuçları

Discussion started on Bayan


Günlük elbiseler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte oldukça sık değerlendirilmeye başlamıştır. Uzun, diz üstünde ya da midi boy elbiseler, kadınların her zaman zarif görünmelerine destek verir. Günlük elbise stil ipuçları oluşturmak isteyenler ise kıyafetlerini dikkat çekici aksesuarlar ile kombinleyebilirler. Özellikle sade ve düz elbise seçimi yapanlar, etkileyici bir küpe sayesinde görünümlerini tamamen değiştirebilirler. Aynı şekilde Oxxo markasındaki şal ya da saç bantlarıyla da elbiseleri değişik bir stil oluşturarak kullanmak mümkündür.


Günlük Parçaları Şık Kıyafetlere Dönüştürün


Oxxo spor ayakkabı ya da sandaletler ile kullanılabilen günlük elbiseleri, şık kıyafetlere dönüştürmek son derece kolaydır. Günlük elbise stil ipuçları arasında etkileyici ayakkabılar da yer alır.


•İnce bantlı ya da özel tasarım stiletto modelleri ile düz elbiseler kısa süre içerisinde özel günlerde kullanılabilecek hale getirilebilir.
•Aynı şekilde ayakkabı kadar çanta seçimi de önemlidir.
•Taşlı, gösterişli ve tasarım çantalar ile düz elbiseleri özel günlerde kullanmak daha kolaydır.
•Sade ve dikkat çekici bir stil oluşturmayı hedefleyen kadınlar, küçük parçalar ile günlük uzun elbiseleri özel zamanlara uyarlayabilirler.
•Yine aynı şekilde yapılan makyajda kıyafetin havasının değiştirilmesine katkı sağlar.


Gün içerisinde spor ayakkabılar ile kullanılan elbise, etkili bir makyaj ve topuklular ile gece de değerlendirilebilir. İnce, hafif ve rahat olmaları nedeniyle günlük elbiseler sezonun en trend ürünleri arasındadır. Oxxo firması bu noktada her zaman müşterilerinin beğenilerine önem veren markalar arasındadır.
#1 - Temmuz 18 2018, 16:01:50

Oxxo candır gerisi heyecan :D
#2 - Ağustos 20 2018, 03:29:58

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.