Alternatifim Cafe

Sezonun Damatlık Renkleri ve Aksesuarları

Discussion started on Bay

2018 sezonu içerisinde en çok tercih edilen damatlık renkleri, açık tonlar olarak karşımıza çıkar. Mavinin tonları, beyazlar ya da kremler, damatlar tarafından hala popüler olan renkler arasındadır. Sezonun damatlık renkleri ve aksesuarları konusunda araştırma yapanlar, birbirinden farklı kemer ya da ayakkabı seçenekleri ile kıyafetlerini en iyi şekilde kombinleyebilirler. Uygun fiyatlı alternatif arayışında olanların Sarar takım elbiselerini incelemeleri yararlı olacaktır. Şık ve fit görünmek isteyen damatların ise her zaman slim fit modelleri tercih etmelerinde fayda vardır.


İddalı Yaka Çiçekleri Ve Açık Tonlar Popüler

Sarar damatlık modelleri denilince açık mavi, en çok talep gören alternatifler arasındadır. Mavinin tonlarındaki ceketler, 2018 yılına damga vuracak parçalar arasında gösterilir. Bordo ve farklı renk alternatiflerinin de olduğu ASarar, sezonun trendlerini takip eden firmalardan bir tanesidir.

  • Damat aksesuarları söz konusu olduğunda ise yaka çiçekleri son dönemde çok fazla talep görmeye başlamıştır.
  • Gelinlerin buketleri ile uyumlu olan yaka çiçekleri, damatlıklarda en çok kullanılan aksesuarlar arasındadır.
  • Yaka iğnesi modelleri de erkekler tarafından sıkça tercih edilir.
  • Farklı renk ve desenlerdeki mendiller sayesinde de erkekler damatlıklarını daha dikkat çekici bir görünüme ulaştırabilirler.
  • Olmazsa olmaz papyonlarda, damatların en önemli aksesuarlarından bir tanesidir.
  • Genellikle ceket ile uyumlu papyonlar, şık bir görünüm oluşturulmasına katkı sağlar.

Düğünlerinde etkileyici bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler, spor ayakkabı da kullanabilirler. Mavi ve krem tonlarına göre siyahta, damatlık denilince en çok tercih edilen renkler arasında yerini korumaya devam etmektedir.
#1 - Temmuz 17 2018, 16:12:08
« Son Düzenleme: Temmuz 17 2018, 16:13:07 Gönderen: Hülya Yıldız »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.