Alternatifim Cafe

Vintage Elbise Kombini

Discussion started on Konu Dışı

Vintage elbiseler, değişik ve dikkat çekici bir stil oluşturmak isteyenler kadınlar tarafından çok fazla değerlendirilmektedir. Eski ve demode parçaların yeniden popüler hale gelmeye başlaması ile birlikte vintage kıyafetler talep görmeye başlamıştır. En çok beğenilen vintage elbise kombini seçenekleri arasında ise karpuz kollu modeller yer alır. Sıradan giyinmek istemeyen kadınlar, bu tür elbise ya da aksesuarlar ile etkileyici bir görünüm elde edebilirler.


Bohem Bir Tarz Oluşturmaya Yardımcı
Vintage elbise kombini bohem bir tarz oluşturulmasına da katkı sağlar. Son dönemde popüler hale gelen mistik kıyafetler, kadınlar kadar erkekler tarafından da ilgi görür.

  • Vintage elbise dışında Oxxo etek modelleri de çok fazla popülerdir.
  • Günlük yaşamda kullanılabilen bu tür kıyafetler, rahat hareket edilmesine yardımcı olur.
  • Vintage elbiseler ile en çok yakışan ayakkabılardan bir tanesi stilettolardır.
  • Yine aynı şekilde kalın topuk ayakkabılarda vintage stile uyum sağlar.
  • Saça bağlanan eşarp ya da şallar, uyumlu bir görünüm oluşturulmasına katkı sağlar.
  • Genellikle puantiyeli modellerde oluşturulan vintage elbiselerin farklı renk seçenekleri de mevcuttur.Klasik ya da modern parçalar yerine eskitilmiş kıyafetlere ilgi duyanlar, vintage ürünler ile tarzlarını en iyi şekilde yansıtabilirler. Yine aynı şekilde belirtilen elbiseler ve kalın topuk ayakkabılar ile dize kadar gelen Oxxo çorap kombinleri de kadınlar tarafından beğeni toplar. (https://www.oxxo.com.tr/tr/aksesuarlar/corap/)
#1 - Temmuz 17 2018, 12:41:35

çoraplar şekil ama çok pahalı hocam  muhaha
#2 - Ağustos 31 2018, 17:29:07

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.