Alternatifim Cafe

Boyfriend Ve Mama Pantolon Tasarımları

Discussion started on Konu Dışı

Yeni!
Boyfriend ve mama pantolonlar, kadınların en çok tercih ettiği jean alternatifleri arasındadır. Günlük ya da iş yaşamında da kullanılabilen bu tür ürünler, ceket ve klasik tişörtler ile kombinlenebilir. Boyfriend ve mama pantolon tasarımları, olduğundan daha fit ve uzun görünmek isteyen kadınlar için kurtarıcı parçalar arasındadır. Topuklu ayakkabılarla da kullanılabilen bu tür kıyafetler, uzun süre modası geçmeyecek klasikleşen kıyafetler arasında gösterilir.
Jeanler İle Rahat Etme Fırsatı
Skinyy jean modellerine göre boyfriend ya da mama pantolon tasarımları daha rahat ve konforludur. Bu sayede gün içerisinde jeanler ile hareket etmek daha kolaydır. Boyfriend ve mama pantolon tasarımları
, sade stilleri ile fark yaratmak isteyen kadınlar tarafından çok fazla ilgi görür.Klasik bir boyfriend pantolon, beyaz bir gömlek ve stiletto ayakkabı ile şık görünmek son derece kolaydır. Mama pantolonlar ise sneakerlar ile kombinlendiğinde günlük tarz oluşturulmasına katkı sağlar. Yaz aylarında kısa büstiyer ve crop bluz seçenekleriyle de kullanılabilen bu tür kotların değişik renk seçenekleri mevcuttur. Belirtilen pantolonların bel kısımları yüksek olmak ile birlikte paçalar ile genellikle dar ve düz gelir.Kalçaların geniş kesim oluşturulması hareket etmeyi kolaylaştırır.Sıradan kotları sevmeyenler için boyfriend ya da mama pantolon seçenekleri oldukça kullanışlıdır. Hem yazın hem de kışın farklı kıyafetler ile değerlendirilebilir. En yeni modeller için https://www.oxxo.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
#1 - Haziran 27 2018, 18:07:27
« Son Düzenleme: Haziran 28 2018, 15:37:47 Gönderen: Hülya Yıldız »

Düzenlendi
#2 - Haziran 27 2018, 21:51:54
« Son Düzenleme: Haziran 27 2018, 21:52:58 Gönderen: Hülya Yıldız »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.