Alternatifim Cafe

Dolgu Topukta Yeni Tasarımlar

Discussion started on Yararlı Bilgiler

Dolgu topuk kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinden bir tanesidir. Rahat olması nedeniyle diğer seçeneklere göre daha çok talep görür. Kadınlar tarafından beğenildiği için dolgu topukta yeni tasarımlar oluşturulmaya devam etmektedir. Farklı renklerde, değişik modellerde hazırlanan topuklu ayakkabılar özel günlerde daha şık gözükmek için avantajlıdır. Her zaman konforunu düşünen kadınlar için dolgu topuk ayakkabılar iş hayatında ve günlük yaşamda da sıkça kullanılır.
Gelin Ayakkabısı Modelleri
Dolgu topuk denilince en yeni tasarımlar arasında gelin ayakkabısı modelleri gösterilmektedir. Düğünlerinde rahat etmek ve ayakkabı ile ilgili problem yaşamak istemeyen kadınlar, dolgu topuk modelleri tercih ederek keyifli zaman geçirebilirler. Dolgu topukta yeni tasarımlar ortaya çıktıkça kadınlar tarafından daha fazla beğeni toplamaktadır.Gelin ayakkabısı dışında dolgu topuklar, hasır olarak da hazırlanmaktadır. Hasır dolgu topuklar özellikle tatillerde ya da yazlık yerlerde rahat hareket edilmesine yardımcı olur. Kişiye özel olarak hazırlanan isim ya da imzanın olduğu dolgu topuklarda son dönemde popüler hale gelmiştir. Yıllardır modası geçmeyen bu tür ayakkabılar, önümüzde de yıllarda da çok fazla tercih edilecek gibi duruyor. Şık ve dikkat çekici görünürken aynı zamanda rahat hareket etmek isteyen kadınlar
için tasarlanan dolgu topuk modeller, tüm kıyafetler ile kombinlenebildiği için en kurtarıcı parçalar arasında gösterilir. Jean, elbise ya da etekler ile kullanılabilen ayakkabıların, neon renklerdeki tasarımları da mevcuttur.
#1 - Haziran 27 2018, 17:18:25

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.