Alternatifim Cafe

En Şık Botlar

Discussion started on Konu Dışı


Kadınlar için vazgeçilmez ürünler nelerdir derseniz size verilebilecek cevap direk ayakkabı ve çanta olacaktır. Kış mevsiminin gelişi ile birlikte elbette botlar ve çizmeler vitrinleri süslüyor, kadınların da rüyalarını süslüyor elbette.


Bayan bot modelleri; bileği saran botlar, postal botlar, binici botları, ugg botlar, timberland botlar, sneaker botlar ve spor botlar olarak belirtilebilir.


Bayan çizme modelleri ise; kovboy çizmesi, gladyatör çizme, dolgu topuk çizme ve diz üstü çizmeler, diz altı çizmeleri, yağmur çizmeleri ve uzun çizmeler olarak söylenebilir.


Kadınlar tarafından tercih edilen süet ve kalın tabanlı botlar olmakla birlikte ikinci sırada inci topuklu zarif botlar gelir. Son dönemlerde ugg botların tercihinde de büyük bir artış söz konusu. Ancak her kadın bot modelleri çeşidinin kullanımı farklı olduğundan hepsinden bir tane bulundurmak gerekir elbette bütçeniz müsaitse. Tabi bunların hangisinden hangi renk alacağınız size kalmış, çok zor bir karar olduğuna eminim.


Kadınlar tarafından en çok tercih edilen çizmeler konusunda sizin tarzınız önemli elbette. Çizmeler özellikle yağmurlu havalarda tercih edildiğinden yağmur çizmeleri çok gündemde. Ancak şık bir elbise ile uzun çizmeler, dar pantolonlarla dolgu topuk çizmeler tercih edilebilir. Bu tercih tamamen sizin zevkinize ve kombinenize bağlıdır. Uzun bir çizme modeli sizin uzun boylu göstereceğinden tercih edebilirsiniz ya da kovboy çizmesi sizi daha çekici kılabilir.
#1 - Aralık 08 2017, 09:32:06

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.