Alternatifim Cafe

Bu sezon için hangi montlar trend olacak öneri istiyorum

Discussion started on Konu Dışı

Merhaba arkadaşlar
Kışın yaklaşmasıyla beraber yavaş yavaş mont modelleri bakar olduk sanıyorum. Benim size sormak istediğim şey, birinin eğer geçen yıl da montu yoksa nasıl bir mont almalı? Yani ben orta sınıftan kendi halinde bir kardeşiniz olarak geçen sene mont almadan kışı geçirmeye karar verdim. Ki öyle de yaptım. Dolayısıyla geçen senenin erkek kaban modelleri modasını kaçırdım. Bu sene için böyle yavaştan mont bakmaya başlayayım diyorum. Özellikle renk konusunda tavsiyeye ihtiyacım var. Şöyle bir moda bloglarına baktığımda kırmızı, bordo ve mor da bu sezonun en canlı ve iddialı renklerinden olduğunu söylüyorlar ama bu renkler de bana biraz ters. açıkçası ben öyle süper tarz giyinen biri olmadığım için erkeklerin vazgeçilmez renkleri kahverengi ve mavi tonları bu yılın kombinlerini süslemeye devam etse olmaz mıydı:)

Her dönemin vazgeçilmezi trençkotlar bu sene normalden daha kısa boylarıyla kombinlerin tamamlayıcı parçaları olacak mı sizce? Ama o da kışın giyilmiyor ki. Grinin her tonu neredeyse siyah kadar klasikleşirken her renge uyumlu olması nedeniyle siz bana yine bu tonlarda bir şey önerin daha doğrusu bu düşüncemi bir değerlendirin. Çünkü ben kışın yelek de giyerim yani. Bu nedenle erkek yelek modelleri koleksiyonumdan seçeceğim diğer şeylerle de uymalı.

Bir de bence erkek giyim tarzı genelde klasik sadece bazen spor olmalı. Yani bir erkek eğer kızların ilgisini çekmek ve girdiği her yerde beğenilmek istiyorsa öncelikle klasik giyinmesinde fayda olacaktır. Hem bu giyim tarzı erkeğe ihtiyacı olan ağırlığı verir hem  de kendine güvenli dolaşmasını sağlar. Bu nedenle spor giyim iyidir ama her zaman değil bence. Erkek dediğine klasik giyim de yakışmalı. Bu nedenle beni anlayan arkadaşlar lütfen bana uygun bir mont önerin. Şimdiden teşekkürler.:)
#1 - Eylül 28 2017, 10:16:10

Yelekler *** gibi bu arada. Hikayeni okumadım.
#2 - Eylül 24 2018, 09:39:06

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.