Alternatifim Cafe

2017'nin En İyi 10 Browser Oyunu

Discussion started on Oyun Genel


[size=1.25rem]1-) Stormfall: Age of War
Rus şirketi Plarium'un oyunu olan Stormfall yayına girdikten sonra kısa bir zaman içerisinde hem Facebook'ta hem de mobil cihazlarda oldukça popülerlik göstermişti. Oyun 2017'nin en iyi oyunları arasına girmeyi başardı.


2-) Royal Revolt 2 Review
Rol yapma oyunu olarak piyasaya giren oyun, grafikleriyle oldukça göz dolduruyor. Flare Games'in bugüne kadar gerçekleştirdiği en iyi projelerden iri.


3-) Top Eleven – Be a Football Manager
Şüphesiz en iyi menajerlik oyunlarının arasında bulunan Top Eleven bu sene daha kaliteli oyunların çıkmasıyla aslında 3. sıradan çok daha gerilere düştü. Ancak hala daha en çok tutulan futball oyunlarından.


4-) Copia
Copia R2games'in yeni çıkardığı oyunlardan biri ve https://www.gameranks.net/ tarafından 2017 yılına 4. sıradan girmeyi başardı. Copia'nın grafikleri kesinlikle görmeye değer.


5-) Legend Knight
Legend Knight Copia'nın benzeri oyunlardan biri... Ejderha temalı olan oyunda maceraya çıkıyor ve size verilen görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.


6-) Storm Riders
Storm Riders oldukça beğenilen bir çin filmi konseptiyle yapılmış bir oyun. Bulut ya da Rüzgarı kahramanınız olarak seçip yeni maceralara çıkabilirsiniz.


7-) Star Trek Timelines
Star Trek Timelines, Game of Thrones Ascent'in Yapımcıları tarafından ortaya çıkarılmış bir oyun ve oldukça kaliteli grafiklere sahip. Game of Thrones Ascent faciasından sonra Disruptor Beam bu oyunu piyasaya sürerek tecrübe kazandığını da kanıtlamış oldu.8-) Might and Magic Online
Heroes Might and Magic'in yapımcılarından müthiş bir oyun. Aslında bu listede en çok sevdiğim oyun diyebilirim.


9-) Dragon Glory
Dragon Glory, Ejderha konseptli başka bir oyun.


10-) DawnBreaker Online

Sonuçlar https://www.gameranks.net/tag/browser-games/'tan alınmıştır.[/size]
#1 - Haziran 04 2017, 23:03:34

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.