Alternatifim Cafe

İzmir Bayrak İmalatı

Discussion started on Yararlı Bilgiler


1999 yılında itibaren bayrak imalatı sektöründe bulunan Elka Bayrak, bulunduğu sektör ile ilgili devamlı araştırma ve geliştirme yaparak  kendini sürekli geliştirmiştir.


Makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren firmamız bu özelliği ile Avrupa standartlarında üretim tesisi sahiptir.


Dünya genelinde bayrak denilince genellikle akıllara ülke bayrakları gelir fakat artık günümüzde firma ve kurumlarında bayrak ihtiyaçları vardır. Kendi bayraklarını asan firma ve kuruluşlar dünyada olduğu gibi ülkemizde de artmaktadır. Her kuruluşun, derneğin, okulun, spor kulübünün ve firmanın bayrağa ihtiyacı vardır.


Başlıca üretimini yaptığımız ürünlerimiz;
Türk Bayrakları, Atatürk Posterleri, Devlet Bayrakları, Gönder Bayrakları, Masa Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Okul Flamaları, Takdim Flamaları, Plaj Bayrakları, Kalite Belge Bayrakları, Deniz Kod Flamaları, Parti Bayrakları, Dizili Flamalar, Spor Kulübü Bayrakları, Bayrak Direkleri, Kürdan Bayrak, Vinil Kesim


Detaylı bilgi için 0232 484 59 75 nolu telefonumuzdan veya http://www.elkatabela.com sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
#1 - Mart 03 2017, 13:35:31
Bayrak İmalatı - www.elkatabela.com

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.