Alternatifim Cafe

BB Krem Nasıl Kullanılır?

Discussion started on Bayan

sabunkopugu


[size=78%]BB Kremlerin görevi ciltte anında pürüzsüz bir görünüm elde ederken aynı zamanda içsel ve çevresel zararlı etkenlere karşı korunmak. BB Kremler yaşlanma karşıtı ürünler olup SPF 30, UVA /UVB ışınlarına ve diğer çevresel etkenlere karşı koruma sağlayarak ilk yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı oluyor. Diğer en güçlü özelliği ise cildinize uygun renk seçeneklerinin bulunması ve cildinizdeki kusurları kapatmaya yardımcı olması.[/size]


Cilt tipinize ve cilt tonunuza uygun BB kremi seçmelisiniz. Mümkünse deneyerek satın alın. BB kremin üzerine parlama probleminiz yoksa herhangi bir pudra uygulaması yapmanıza hiç ihtiyacınız yok. Kendinize uygun bir allık seçip BB kremin üzerine direk uygulayabilirsiniz. BB kremler nemlendirici içerikli ürünlerdir ama çok kuru ve pul pul dökülen bir cildiniz varsa BB kremi kullanmadan önce günlük kullandığınız bir nemlendiriciyle cildinizi nemlendirdikten sonra BB kremi uygularsanız daha memnun olacağınız bir sonuç çıkacaktır.


BB krem içeriğinde aynı zamanda koruma faktörlerini de barındırdığı için güneş ışınlarına karşı koruma özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde cildinizi güzelleştirirken zararlı etkenleri de en az seviyeye indirebilirsiniz. BB krem için bir nevi renkli nemlendirici ifadesini de kullanabiliriz.


BB Kremler cildi zararlı güneş ışınlarından korumaya yardımcı oluyor, özellikle çok fazla makyaj malzemeleri kullanılan ciltleri. İçeriğinde en az 25/30 SPF bulunan BB kremler, cildinizi diğer çevresel faktörlerden de bir kalkan gibi koruyor.
Her yaşa hitap eden BB kremler yaz aylarına yaklaştığımız bu günlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü cildi fondoten gibi kalın bir tabaka halinde sarmıyor.
#1 - Mart 03 2017, 11:50:48

Emeğinize sağlık güzel paylaşım.
#2 - Mart 04 2017, 16:31:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.