Alternatifim Cafe

Ünlü Bayanların Saç Bakım Sırları

Discussion started on Bayan

Defne Yıldız

Saç Bakımını herkesten çok önemsiyorum. Ancak Saçlarımın daha gür daha parlak olması için her zaman için en yeni yöntemleri ve ilaçları denemeyi tercih ediyorum. Bu tercihlerimin başında da Ünlülerin kullandığı Yabancı menşeili Saç Bakım ilaçları geliyor. Sizlerde bu ürünleri denemek isterseniz eminim memnun kalacaksınız.Dünyaca ünlü yıldızlar saçlarının bakımı ve sağlığı için pahalı ürünler kullanmak yerine basit hilelere başvuruyorlar. Ekranlarda parlayan dünyaca ünlü yıldızların saçlarına nasıl bakım uyguladığını
merak mı ediyorsunuz? Amanda Sthers ve limon suyu .Son durulamada saçlarına limon suyu sıkan ünlümüz, bu yöntemin sarı saçların rengini koruduğunu ve onlara yumuşaklık verdiğini söylüyor.


Esmer oyuncumuz, saçlarını duruladıktan sonra saç pullarının kapanması ve böylece saçının daha az zarar görmesi için, durulamadan sonra çok kısa bir süre saçlarına soğuk su uyguluyormuş. Ünlü blog''u "Goop”ta zeytinyağını kullanışının inceliklerini anlatan yıldızın sırrı şu: Yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor ve bir gün boyunca saçlarını yıkamıyor. Ertesi gün saçlarını Loreal şampuan  kullanarak solgun saçları hayata dönüyor. Harika değil mi?


Marilyn Monreo’ olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş. Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor.Hemen sönen hacimsiz saçları için ginseng suyu kullanan ünlümüz, bu yöntemin saç tellerine kalıcı hacim sağladığını söylüyor.Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır. Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.Uçak seyahatlerinden önce Kerastase Densifique saç bakım kremi sürüp durulamadığı saçlarla yolculuk eden Cindy Crawford, iniş yaptığı yerde saçlarını yıkadığında saçlarının daha yumuşak ve muhteşem olduğunu söylüyor.
#1 - Kasım 25 2016, 10:25:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.