Alternatifim Cafe

Kaliteli elektronik sigaralar

Discussion started on Konu Dışı

Merhabalar. Elektronik sigara arıyorsanız doğru yere hoş geldiniz. Sigara bağımlılığı, bütün tiryakilerin birincil sorunları arasında yer almaktadır. Sigara, dünya üzerinde zararlılığı kanıtlanmış, üst sıralarda yer alan tütün mamüllerindendir. Tütünün kağıda sarılmasıyla üretilen bu ürün, 18. Yüzyıl gibi bir zaman diliminde ortaya çıkmaya başlamıştır. Özellikle savaş zamanlarında askerlere bir ihtiyaç olarak dağıtımı gerçekleştirilmiştir.Zamanla bu durum insanlar arasında yaygın bir kullanım göstermiştir. İnsanlar artık bir bağımlılık haline gelen sigaradan vazgeçemez hale gelmişlerdir. Zamanla sigaranın zararlarının ortaya konması dahi insanların, sigaradan vazgeçmesini pek etkilememiştir. Kullananların küçük bir kısmı sigara bağımlılığından kurtulsa da zamanla tekrar sigara kullananlarla beraber bu ayı tekrar artış göstermiştir. İnsanlar sigarayı sevmelerine rağmen, bir yandan da sigara bağımlılığından kurtulmak istemişlerdir. Bu sigara bağlılığından kurtulmak için geçmiş dönemlerde birçok yöntem ortaya atılmıştır. Bu yöntemlerin modernize edilmiş halleri elektronik sigaralardır.

Sigara bağımlılığı iki yönden incelenmektedir. Birisi fiziksel faktörler olarak karşımıza çıkarken diğer faktör psikolojik faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Devletlerin uyguladığı bazı politikalar, sigara bağımlılığını önleyici olsa da, bireysel anlamda yetersiz kalmıştır.

Fiziksel etkilerinden arınmak için belirli bir süre uzak durmak yeterli gelebiliyorken, psikolojik olarak sigaranın etkisinden arınmak zaman almaktadır. Her iki yönden de sizin işinizi kolaylaştıracak olan joyetech elektronik sigara, sizlerin sigara bağımlılığını bir problem haline gelmekten çıkarmanıza yardımcı olmaktadır.  Elektronik sigara alanında işinin ehli haline gelen joyetech, çeşitlendirilmiş fiyat listesiyle ürünlerini sizlere sunmaktadır. Sizler de dilediğiniz joyetech elektronik sigara ürününü satın alıp, sigaranın pençesinden kurtulabilirsiniz.  Elektronik sigarada marka oldukça önemli unsurdur. Bu açıdan joyetechelektroniksigara.site sitesini seçerek güvenilir markalara ulaşabilirsiniz.
#1 - Kasım 14 2016, 16:47:15

Hocam sigarayı bırakarak sadece elektronik sigara içmeyi kafaya koyan arkadaşlar için ben öneririm ama hem sigara, hem elektronik sigara içecekseniz pek öneremiyorum çünkü bir anlamı kalmıyor  :nohashas
#2 - Eylül 24 2018, 14:30:32

Bunlara alışan bir daha geri sigaraya dönüyor hiç bulaşmamak lazım aslında :D
#3 - Ekim 04 2018, 15:24:02

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.