Alternatifim Cafe

Seo ve Backlink Paketleri

Discussion started on Konu Dışı

İnternet platformunun gelişmesi birçok kişinin işlerini internet üzerinden halletmesine neden olmuştur. Online alışverişler, güncel haberler, reklamlar, firma tanıtımları, pazarlama faaliyetleri ve buna benzer pek çok işlemin tanıtımı web siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sosyal medya araçları dahi bu pazarlamanın bir parçaları haline gelmiştir.


İnternetin bu hızlı büyümesi, web sitelerinin de hızlı bir artış sağlamasına sebep olmuştur. Eskiden alanında tekeli kendi bünyesinde bulunduran siteler artık web siteleri için dahi rekabet etmek zorunda kalmışlardır. Özellikle Google Arama Motoru’nda üst sıralarda yer almak bütün sitelerin hayalidir. Google aramalarında ilk sayfalarda yer alan siteler daha fazla tıklanma ve daha fazla rağbetin göstergesidir. Bunun için elbette Google’ın da sizi sevmesi gerekmektedir.

Web siteleri üzerinden para kazanmak isteyenler ve çeşitli AdSense yayınlarıyla bunu gerçekleştirmek isteyenlerse bu rekabeti daha da kızıştırmaktadır. Bütün bu rekabetlerinse iki tane anahtar sözcüğü bulunmaktadır. Anahtar kelimelerin ilki SEO sözcüğüdür. İkincisi SEO kavramının bir yan ürünü olan Backlink’tir.

SEO’nun Web Siteleri Üzerindeki Etkisi Nedir?

SEO, Google’ın dikkatini çekmek için kullanabileceğiniz bir arama motoru optimizasyonu sistemidir. SEO’nun açılımıysa Search Engine Optimizasyon olarak belirtilebilir. SEO uyumlu web siteler ve Seo uyumlu web site içerikleri her zaman Google ile kurulan arkadaşlığın temelleridir. Sitenizdeki içeriklerin, özgünlüğü de bir o kadar önemlidir. Google’ı bazen bir insan olarak bile görebilirsiniz. Çünkü Google’da aldatılmayı sevmez. Kopyacılığı (bir nevi korsanlık) spam olarak algılar ve sizi kara listesine dahil edebilir. Web sitelerinin iyi bir profil oluşturabilmeleri için iyi bir SEO çalışması gereklidir. İyi bir SEO çalışması için alanında uzman firmalarla iletişim kurulmalıdır ve destek alınmalıdır. Seo paketleri hizmeti veren Backlinkci, bu firmaların önde gelen kuruluşlarındandır. Birçok özelleştirilmiş seo paketleri sunan Backlinkci, web sitenizi istediğiniz yere getirmenizde yardımcı olacaktır.

Backlink SEO Üzerinde Ne Kadar Etkilidir? Backlink Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

Backlink hizmetleri genellikle site içi ve site dışı çalışmaları kapsar. Bu çalışmalar sizin Google ile iyi bir anlaşma göstereceğinizi sağlayacağı gibi Alexa gibi dünya çapındaki sıralamalarda da fayda sağlayacaktır. Backlinkci hizmetlerinde site içindeki çalışmaların %35, site dışındaki çalışmalarınsa %65’lik bir oranla fayda sağladığı tespit edilmiştir. Backlink hizmetlerinde ve SEO çalışmalarında elbette, anahtar kelimelerin önemi büyüktür. Çünkü kullanıcılar ulaşmak istedikleri şey için kelimeleri kullanırlar. Bu kelimeler ulaşmak istedikleri şeyi anlatan temel kelimelerdir. Anahtar çalışmaları da bu yönde bir seyir izlemektedir. Profesyonel backlink çalışmalarında anahtar çalışmaları özenle gerçekleştirilir ve müşteriye kaliteli bir hizmetin sunumu gerçekleştirilir. Googledaki yükselişleriniz için istenilen anahtar kelimeler ve yükselmek istediğiniz alanlar da önemlidir. Anahtar kelimeniz zor bir kelimeyse, yükseliş yavaş ancak etkili olacaktır. Backlinkci zamana yayılmış hizmetleriyle bunu siz sağlamaktadır.

Ayrıca zamana yayılmış olan hizmetler size rapor halinde sunularak, detaylı bilgilendirme gerçekleştirilmektedir. Yapılan hizmet hakkında siz de bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Seo paketleriyle, mevcut sektörde hızlı bir yükseliş ve daha çok kazanan web sitelerine sahip olabilirsiniz.

Backlink, doğru bir şekilde gerçekleştirilmediği taktirde size zararı dokunabilecek hizmetler de olabilirler. Spam değeri yüksek backlink paketlerinden uzak durmak sizin için en iyisi olacaktır. Algoritmalara uyumlu olarak gerçekleştirilen backlink hizmetleriyle, profesyonelliğini bir kez daha kanıtlayan firma, Backlinkci olmuştur.

Backlinkci kapsamında verilen hizmetler de kalıcı nitelik taşımaktadır. Backlinkci hizmetleri sıralanırsa şu şekilde olacaktır; C-class ip tanıtım, Google news tanıtım, kaliteli sitelerle çalışmalar, ayrıntılı raporlama, doğal tanıtım ve bonus olarak birçok referans. Backlink paketleri de 3’lü bir set halinde sunulmaktadır. Paket içerikleri; organik makaleler, pr1 ve pr9 backlinkler, blog ve wordpress tanıtımları, doğal tanıtımlar, özel imleme çalışmaları, ekstra hediye tanıtımlar, paravan blog tanıtımları, ayrıntılı raporlama, kalıcı tanıtımlar, tanıtım yazıları ve birçok hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır.
Paketlerin her biri farklı büyüklükte hizmetler içermektedir. Backlinkci web sitesinden detaylı bir inceleme sağlayarak, paketleri inceleyebilirsiniz.
#1 - Ağustos 16 2016, 15:51:10

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.