Alternatifim Cafe

Yaşadığım ilginç olay

Discussion started on Kişisel

hicabundantleones

Size başıma gelen bir olayı paylaşayım. Bu yaz kız arkadaşım benden habersiz Amsterdam’a uçak bileti almış. Dört yıllık bir birlikteliğimiz var. Benimle ilgili her detayı, hakkımda herşeyi benden daha iyi bilir. Fakat bir şey hariç. Hayatımda hiç uçağa binmedim yükseklik korkumdan ötürü. Bir gün geldi tatile gidiyoruz Amsterdam’a diye. Şok oldum. Herşeyi halletmiş biletleri, oteli vs. Heyecanlı heyacanlı karşımda bişeyler anlatıyor ama görmelisiniz gözlerinin içi gülüyor. Kilitlendim kaldım. Gıkım çıkmadı. Ben yapamam uçağa felan binemem yükseklik korkum var diyemedim. Serde erkeklik varya ondan. Neyse günler günler geçti gitti. Korkumu yenmek için birkaç deneme yaptım. Gittim yüksek binalara felan çıktım tepesinden aşağı insanlara felan bakmayı denedim yok. Olmadı. Yapamıyorum. Sonra bir arkadaşıma anlattım durumu. Güldü felan ama sonra uçağa binmeden sedatif ilaç kullan sakinleştirir seni dedi. Yolculuk boyunca kafana takmazsın hiç bişeyi iyice gevşetir rahatça uçarsın. İnince de çikolata felan yersin biraz uyuşukluğunu alır deyince hemen gittim eczaneden reçetesiz satılan düşük dozda bir sedatif aldım. Gün geldi çattı. Havalimanına geldik. Uçağa binmeden alırım diye düşünüyordum ki uçağa bazı ilaçların alınmasının yasak olduğunu öğrendim. Telaşla ne yapıcağımı bilemedim bütün kutuyu yarıya kadar içtim. Sonrasını hiç hatırlamıyorum. Gözlerimi açtığımda Şişli Etfal’deydik. Kız arkadaşım uzun bir süre benimle konuşmadı. Taa ki ben itiraf edene kadar.
#1 - Ekim 04 2016, 09:45:19

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.