Alternatifim Cafe

Erkek Giyim Modası

Discussion started on Bay

sabunkopugu

Erkekler için doğru giyim tarzını keşfetmek, bu tarzı yansıtan kombinleri yapmak çoğu zaman zihinlerini meşgul eden bir konu. Biz de bu yazımızda kendi tarzını keşfetmek isteyen erkeklere, erkek giyim tarzları için önerilerde bulunmak istedik!

Erkekler için adeta zamansız denilen ve birçok ana uyum sağlayabilecek tarzlardan biri de smart casual. Casual kelimesinden gelen rahatlık ile biraz klasikleşmiş parçaların kullanımı bu tarzı oluşturuyor.

Klasik takım ya da parçaların içerisine giyebileceğiniz kot gömlek ile takımın ağırlığını biraz hafifletirken hem gün içindeki kullanıma daha uygun hem de daha rahat bir kombin yapmış olursunuz. erkek tişört en rahat hissettikleri kıyafetlerden biri. Tişörtü spor bir kullanımın yanında biraz daha iş ve buluşmalar için kullanmak isterseniz, üzerine oturan kalıplı bir model seçerken üzerine alacağınız triko vb. detaylar tişörtünüzü biraz daha şık gösterebilir.

Yazın erkek giyim tarzlarının ortak parçalarından birisi de şortlar. Şortları kombinlemek için nasıl bir yere gideceğinizi ve yansıtmak istediğiniz imajı iyi belirlemeniz gerekiyor. Günlük kullanımlarda smart casual bir tarzın anahtarı olarak gömleklerle keten şortları kombinlemek her zaman kurtarıcı olacaktır. Yaz aylarında ince gömleklerle şortları kombinlerseniz keten ayakkabılar bu kombini tamamlayacaktır.

Erkekler için kısa pantolon modası! Geçtiğimiz yıldan beri erkeklerde görmeye başladığımız kısa pantolon modası bu yılda tam gaz devam ediyor. Kısa pantolon giyerken ayakkabı seçimi çok büyük önem taşıyor. Eğer yazlık ya da tatil bölgesindeyseniz espadril ya da toms gibi keten ayakkabılar kısa pantolonlar ile oldukça şık duracaktır.

Eğer şehir merkezinde ve günlük giyiminizde kısa pantolonları kombinleyecekseniz altına süet ya da yazlık deri ayakkabıları kullanırsanız iş hayatınız için de şık bir seçim olabilir.Erkekler için yaz mevsiminde diğer bir giyim önerimizde, doğru takım elbiseyi seçmek ve kombinlemektir. Yaz aylarında klasik takım elbiselerden uzak durmalı ve yaz mevsimini takım elbiselerde yansıtlamalısınız. Bunun için farklı renkte pantolon ve ceketi kombinleyebileceğiniz gibi ceket yakasında kullanacağınız renkli mendillerle de yazı stilinizde yansıtabilirsiniz.

Moda ikonu olan erkek ayakkabı modelleri 2016 tercih sıralamasında en yukarıda gelir. 2016 yılı içerisinde öne çıkan modeller farklı bir tarzı vaad ediyor. Genellikle koyu renklere sahip olan bu modeller;

Yazlık Triko ayakkabılar
Keten Spor ayakkabılar
Deri günlük spor ayakkabılar
Kot ayakkabılar

Bu modellerin arasından en çok dikkati çeken “triko ayakkabı” modelleridir. Bu modeller yazlık spor ayakkabısı kategorisine dahil olurken oldukça hafif, esnek ve ortopedik özellikleri ile dikkat çekmektedir. Gayet uygun ve cüzii fiyatlar ile piyasada bulunan “triko ayakkabı” modelini, yaz aylarında sıkça göreceğimizi düşünüyoruz. Zira erkek ayakkabı modelleri 2016 çok farklı bir havaya ve tarza sahip olan bu ayakkabılar insanlar tarafından da kolayca benimsenecektir. Benimsenme aşamasındaki en önemli faktör ise esnek ve ortopedik yapısı olacaktır. Sizler de yaz aylarına farklılık katmak niyetinde iseniz, yeni model ayakkabılar bunu başarmanıza yardımcı olacak kadar iddialı geliyor.
#1 - Haziran 13 2016, 16:01:41

Verdiğin bilgiler bazıları için çok faydalı kombin yapamayanlar vb kişiler için
#2 - Haziran 28 2018, 11:34:05

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.