Alternatifim Cafe

En son flormar ruj ürünleri

Discussion started on Bayan

Yeni!
Flormar ruj çeşitleriFlormar Supershıne Lıpstıck Ruj; Kremsi yapısıyla kolay uygulama imkanı sağlayan Supershine Lipstick, dudaklara parlaklık ve ıslak görünüm katar. Pek çok renk seçeneğine sahip bu flormar ruj serisi, özel içerikleri sayesinde yoğun renk vererek dudakların dolgun görünmesini sağlar. İçeriğindeki aktif maddelerle dudağın hassas yapısını nemlendirerek dudağa esneklik kazandırır ve dudağı korur.

Flormar Revolutıon Perfect Lıpstıck Ruj; Devrim yaratan bu ruj dudaklara parlak ve canlı görünüm katar. Özel formülü ve içerdiği elmas tozu ile Revolution Lipstick, başka hiçbir rujda olmayan yeni nesil bir dokuya sahiptir. İleri teknoloji ile üretilen ve ergonomik kullanım sağlayan ambalajı ile bu ruj serisi, çarpıcı renk seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Aynı zamanda orkide kompleksi, şeftali, zeytin, kakao ve shea yağları ile desteklenmiş içerikleri dudağın hassas yapısını korur ve dudağı yoğun bir şekilde nemlendirir.

Flormar Long Weaing Lipstick Ruj; Uzun süre kalıcılık özelliğine sahip Long Wearing Lipstick, dudaklara parlaklık katar. Özel pigmentleriyle yoğun renk verme özelliğine sahip bu ruj serisi, aynı zamanda içerdiği kayısı çekirdeği, shea, mango, kakao yağları sayesinde dudakları yoğun bir şekilde nemlendirerek kurumaya karşı korur. Kalıcı renklerinin yanı sıra dudakların sağlıklı görünmesine de yardımcı olur.
Flormar Deluxe Shıne Gloss Stylo Ruj; Deluxe Shine Gloss Stylo, dudaklara yoğun parlaklık ve yumuşaklık katar. Yapısı sayesinde kullanım rahatlığı sağlayan bu ürün, içerdiği argan yağıyla dudakları yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler. Dudakları yıpratıcı dış etkenlere karşı korurken farklı renk seçenekleriyle dudaklarınıza renk katar.

Flormar Deluxe Cashmere Stylo Lıpstıck Ruj; Deluxe Cashmere Stylo Lipstick, yumuşak ve ekstra pürüzsüz yapısı ile dudakları sarar ve uzun süreli kalıcılık sağlamaktadır. Bu yeni ruj serisi, özel antioksidanlar ile zenginleştirilmiş içerikleri sayesinde dudakları etkili bir şekilde nemlendirir, besler ve korur, aynı zamanda yoğun renkleriyle dudaklarınızda kadifemsi bir görünümkazandırır.


Tüm flormar ruj çeşitleri https://www.hafifeal.com/e/flormar-ruj adresinden satın alabilirsiniz.
#1 - Haziran 01 2016, 15:31:24
« Son Düzenleme: Temmuz 29 2016, 17:51:57 Gönderen: sodalarayranlar »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.