Alternatifim Cafe

Spor Ayakkabı ile Rahatlık ve Şıklık

Discussion started on Bayan

sabunkopugu

Spor ayakkabılar hemen hepimizin vazgeçilmezleri arasında. Şıklıkla rahatlığı harmanlayan ayakkabılar olmalarının yanı sıra doğru tercihlerle her tarz kıyafetle kullanılabilmeleri de spor ayakkabıları bu denli çok sevmemizin önemli nedenlerinden biri. Ayrıca spor ayakkabıların kıyafetlere bambaşka bir hava da kattığı yadsınamaz.

Her kıyafetle yakışıyor
Spor ayakkabılar elbise ve eteklerle de çok yakışıyor. Özellikle genç kızlar arasında çok yaygın olan elbise ve eteklerin altına spor ayakkabı giyme akımı aslında her yaştaki kadına rahatlıkla şıklığı bir arada sunuyor. Öyle ki işe giderken bile spor ayakkabı giyebilmek mümkün. Yeter ki ofisin genel havasına uygun modelleri tercih edin.

Spor ayakkabı alırken nelere dikkat etmek gerekiyor?
Spor ayakkabı satın alırken tanınmış markaların ürünlerine yönelmek ayak sağlığı açısından çok daha makul. Zira spor ayakkabılar çoğunlukla uzun saatler boyunca kullanılıyor, bu da sağlıklı malzemelere kullanılmış ayakkabıları tercih etmeyi daha önemli kılıyor.

Spor ayakkabı kombinleri
Mevsimine göre giyeceğiniz spor ayakkabı ile hem ayaklarını rahata kavuşturacak hem de şıklığı yakalayabilirsiniz. Bunun için de ufak kombinler yapmanız gerekiyor. Örneğin yaz mevsiminde giyeceğiniz şapka modelleri veya kullanacağınız çanta gibi aksesuarlar ayakkabınızla uyumlu olmalı.
#1 - Mayıs 06 2016, 10:05:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.