Alternatifim Cafe

Bölüm Kuralları

Discussion started on Cep Telefonları

Yeni!
Cep Telefonları Bölümü Genel Kuralları


1.Eğer bir cep telefonu tanıtımı yapmak isterseniz, bu işi ilgili sitenin linki  ile değil,olabilecek  en kapsamlı şekilde açtığınız konuda görmek isteriz.Amacımız bölüme bir arşiv niteliği kazandırmak ve Cep telefonları hakkında,maksimum bilgiyi sitemizde barındırmak yani sizlere yardımcı olabilmektir.
b)Cep telefonu tanıtımı yaparken tanıttığınız cihazın en az 1 resmini koymak zorundasınız.Böylece hayal gücümüzü kullanmak zorunda kalmayız.
2.Her bölümde 1 gün içerisinde , üyelerin üç taneden fazla konu açması yasaktır. Bunun nedeni bölümde kirliliğin oluşmaması, açılan her konunun okunabilir olması isteğidir.
3.Mesajınızın tamamını kapsayacak şekilde gereksiz yere renk, boyut, smiley gibi efektler kullanamazsınız. Mesajın veya başlığın tamamını büyük harflerle yazamazsınız.
4.Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. "Yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.
5.Aynı konuyu, aynı veya farklı başlıklar altında birden fazla kez açamazsınız.
6.Mümkün olduğu kadar ikili diyaloglara girmemeye çalışalım.Konuları kirletmeyelim,akışını bozmayalım.Bu maddeye ters gelen mesajlar/konular silinecektir.
7.Kuralları okumamak, uymamak için bahane sayılamaz. Burada bulunan her üye bu kuralları okumuş varsayılır.
8.Bölüm kuralları kuralları değiştirilebilir ya da yeni kurallar eklenebilir. Eklenen veya yenilenen her kural geriye dönük işleyebilir.
#1 - Kasım 09 2006, 02:56:33
« Son Düzenleme: Kasım 14 2006, 02:16:29 Gönderen: ReBeLLioN »
Özlemişim buraları =)

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.