Alternatifim Cafe

Düğün Videosu Fikirleri

Discussion started on Amatör Klipler

sabunkopugu

Yeni!
Düğün videosu nedir, ne değildir diye şöyle bir araştırdınız ve bu alanda karşınıza bir sürü yeni fikir çıktı değil mi? İşte onlardan ilki, en sevdiğiniz şarkıyı söyleyerek muhteşem bir düğün klibi hazırlamak çok moda. Şarkınızı seçin ve klibinizi düğün videosu firmanızla birlikte kurgulayın. Düğün günü boyunca etrafınızdakilerle birlikte bu şarkıyı söyleyin. Düğün günü boyunca sürecek çekimi, sonradan montajlanarak muhteşem bir klibe dönüştürülecek. Videolar montaj teknolojisinin geldiği nokta sayesinde, ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuza siz de çok şaşıracaksınız!

Son yılların en eğlenceli düğün videosu temalarından biri de çiftin bir gününün gizlice kayıt altına alınması. Elbette bunun için eşlerden birinin bu sırdan haberdar olması gerekiyor. Düğünden önce, örneğin düğün hazırlıklarına ayrılmış bir cumartesi gününde video firmanızla anlaşın. Sizi uzaktan takip edecek, sarılmalarınızı, gülücüklerinizi, öpücüklerinizi hatta küçük tartışmalarınızı kayda alacak. Ve ortaya düğün mekanınızda dostlarınızla paylaşacağınız harika bir paparazzi filmi çıkacak.

Düğün hikayenizi kendi ağzınızdan en ince detayına kadar anlatmak istemez misiniz? Evinizdeki en rahat koltuğa geçin ve kameramanı karşınıza alıp anlatmaya başlayın. Düğün hazırlığınızdaki ilginç videolar , zorlandığınız noktalar, yaşadığınız önemli dönüm noktaları ya da anlatmak istediğiniz her hangi bir şey... Tamamen özgürsünüz. Siz anlatırken montajda sesinizin üstüne düğün gününüzün kilit noktaları ve düğününüzden neşeli kareler eklenir ve işte karşınızda nefis bir düğün belgeseli!

Sabah uyandınız, gözlerinizi açtınız ve karşınızda gülümseyen bir kameraman var. Yatak odanızdan çıktınız, o da ne? Bütün evi kameraman ordusu sarmış. Eyvah, bütün gününüz kayıt altında mı? Evet! İşte en güzel düğün hikayesi bu! Düğün gününüzün başından sona kadar neredeyse her anın belgelendiği kusursuz bir video! pepee İzlemekten zevk alacağınız, anılarınızın tazeleneceği çok hoş bir hatıra!

Düğün davetiyenizi kısa film olarak paylaşmak ister misiniz? Düğün videosu firmanızla anlaşın. En sevdiğiniz klasik aşk filmini birlikte inceleyin. Bu filmin sahnelerinden yapacağınız ufak esinlenmeler ile yazacağınız senaryonun baş rol oyuncuları siz olacaksınız. Ama her şeyden önce düğün videonuzda harika görünmenin sırlarını keşfettiğinizden emin olun!
#1 - Aralık 10 2015, 10:26:44
« Son Düzenleme: Aralık 25 2015, 10:19:18 Gönderen: sabunkopugu »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.