Alternatifim Cafe

Dekolteni Kontürle!

Discussion started on Yararlı Bilgiler

sabunkopugu

Dekolte kontürü de ne demeyin; doğru yapıldığında harikalar yaratan, kilo verince acaba ortaya çıkar mı dediğiniz çizilmişçesine görünen köprücük kemiklerine sadece 5 dakikada ulaşmanızı sağlayan harika bir makyaj uygulaması dekolte kontürü!

İhtiyacınız olan şeyler ise basit: Açık ve koyu olmak üzere 2 tane fondöten ve bir fırça. Ondan sonra mükemmel görünen dekoltenizi gururla taşıyabilirsiniz!

Ünlüler de bu tekniği sıklıkla kullanıyor elbet! Özellikle kırmızı halı gecelerinde muhteşem elbiseleri içinde prensesler gibi görünen yıldızların güzellik sırlarından biri de bu: Dekolte kontürü.

Dekolte kontürü nasıl yapılır?
Boyun ve göğüs bölgenize aynı yüzünüze kullandığınız gibi bir makyaj bazı kullanabilirsiniz. Böylelikle uygulama daha uzun süre cildinizde kalacaktır. Bunun için Make Up For Ever HD Primer kullanabilirsiniz, eğer primer kullanmıyorsanız, bölgenin iyice nemlendirilmiş olmasına dikkat edin. Sonra kontüre ve aydınlatma uygulamaya başlayın.

Bunun için stik bir fondöten kullanabilirsiniz. En iyi uygulama için ten renginizden 1-2 ton açık ve 1-2 ton koyu bir fondöteni tercih edebilirsiniz. Make Up For Ever Pan Stick Foundation uygun bir seçim olabilir. Kontrollü ve düzgün bir uygulama sağlar. Kontür için idealdir. Fondötenin koyusunu kontür, açık rengini ise aydınlatmak için kullanacağız. Nars'ın Matte Multiple'larından Cappadoce'de kontür yapmak için bir diğer alternartifiniz olabilir.

Nars Kabuki Ita kontür yapmak için mükemmeldir. Fırça ürünü alın, koyu ve açık renkleri “V” şeklinde göğüslerinizin arasına uygulamaya başlayın. Basitçe, gölge gibi görünmesini istediğiniz yerlere koyu renk kullanmalısınız, böylece koyu görünen yerler daha derinmiş gibi bir etki yaratacaktır. Aydınlatacağınız yerler ise daha belirgin olmasını istediğiniz bölgeler olacaktır, yani köprücük kemiklerinizin tam üstü gibi.
makyaj
Ürünleri sürdükten sonra renkleri yayın ve cildinizle bütünleşmelerini sağlayın. Ortaya çıkan etki karşısında şaşırmaya hazır olun! Köprücük kemikleriniz daha belirgin ve çekici bir hale büründü bile!
makyaj videoları
Bu 5 dakikalık uygulamayla özel bir gecede istediğiniz göze çarpan etkiyi yaratabilirsiniz. Özellikle akşam davetleri için sıkça uygulanan bu göz yanılsaması ile giymek istediğiniz elbise artık gözünüze çok daha hoş görünecek, emin olun.
#1 - Eylül 16 2015, 11:56:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.