Alternatifim Cafe

Yazın kurtarıcı ürünü, Peştemal!

Discussion started on Yararlı Bilgiler

Biz kendi adımıza henüz net bir tatil planı yapamadık, panik de olmuyoruz çünkü önümüzde kocaman bir üç ay var. Tabii bu, tatilde olanları kıskanmadığımız, kızgın kumlardan serin sulara atlamak istemediğimiz, akşam üstü buz gibi bir içeceği sevdiklerimizle sohbet ederek içmek istemediğimiz anlamına gelmiyor.

Zaten önemli olan tatilde paylaşılan birbirinden güzel paylaşımlar ve muhabbetler değil midir? işte bu yüzden giydiğimiz plaj aksesuarlarının da bize eşlik etmesi oldukça önemlidir. Siz daha fazla ürün satın almak istemiyor olabilirsiniz ama ekonomik bir peştemal gördüğünüzde elbetteki bir bayan olarak hemen satın almak isteyecek ve kendinize karşı gelemeyeceksiniz

Tatil tarihimizi netleştirmesek de bavulumuzun olmazsa olmazlarını belirledik bile! Mayo, incecik bir kimono, hasır şapkamız ve çantamız, bir de sezonun modası jel ayakkabılar! Bunun dışında uçuşan elbiseler, denim şortlar ve ince bluzlarla hafif ama ‘akıllı’ bir bavul işi çözer! O bavulun içindekiler ise aslında sizin koca bir yaza sığdırdığınız hayallerinizdir.

Biz rotamızı Yunan Adaları’na çevirdik, Santorini için beyaz ve mavilerle güzel bir yaz kombini hazırladık. Bu yaz kombinine özel plaj aksesuarlarını ve plaj ürünlerini incelemek istiyorsanız elbette yapmız gerekeni biliyorsunuz! birbirinden şık ve güzel ikikız plaj ve peştemal ürünlerini inceleyebilir ve son moda ürünleri satın alabilrsiniz. Artık yazları plajlarda şık olmak ikikız sayesinde hiç de zor değil. Emin olun pişman olmayacaksınız!
#1 - Ağustos 01 2015, 13:05:57

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.