Alternatifim Cafe

Yay ve Akrep Burç Uyumu

Discussion started on Kişisel

sabunkopugu

Akrep burcunda diğer burçlarda olmayan bir şeytan tüyü vardır. Bu da, girdikleri her ortamda dikkat çekmelerini ve beğenilmelerini sağlar. Akrep burcu, dışarıdan vurdumduymaz görünür. Ama bu onun bir kamuflaj biçimidir. Derinlere inmeyi başaran ve onun güvenini kazanan kişi için dünyanın en şanslı insanı diyebiliriz. Çünkü akrep burcu, birini gerçekten severse ona dünyaları verecektir. Yay burcu, özgürlüğüne düşkün olsa da, akrebin o tutkusu ve çekimi onun bağlanmasına yetecektir. Yay ve akrep burç uyumu için 10 üzerinden 8-9 verebiliriz. Tam not vermememizin sebebi, akrep burcunun güveninden kaynaklanıyor, çünkü eğer yay onun güvenini kazanmayı başaramazsa, akrep  karşısındaki için kılını bile kıpırdatmaz. Onun bu vurdum duymaz tavrı ise yayı çileden çıkarmaya yetebilir!
burç uyumu
Akrep burcu, tutkuları ve duyguları ile yaşayan bir insandır. Aynı zamanda da burçlar dünyasının belki de en kıskanç burcudur.Karşısındaki insanı adeta bir kafesteymiş gibi hissettirebilir. Bu da yay burcu gibi özgürlüğüne düşkün bir burcun korkup kaçmasına neden olabilir. Bu duruma akrep burcunun karşısındakini korkutmaması gerekiyor. Akrep burcu, güvenmeyi çok geç öğrenir. Bu kıskançlığı da aslında güven probleminden kaynaklanır. Onun doğasındaki bu kıskançlığı ortadan kaldıramazsanız da azaltmak ve çekilebilir bir hale getirmek için, onun güvenini kazanmalısınız.

Akrep burcu gerçekten aşık olduğunda, karşısındakinden de en az gösterdiği kadar ilgi görmek ister. Bu durumda da bu ilişkide yay burcuna büyük iş düşüyor. Yay burcu ve akrep burcu birlikteliği zaman zaman ateşli kavgaların olduğu, zaman zaman da büyük bir aşkı yansıtan bir beraberlik olabilir. Akrep burcunun aşkı ve gücü karşısında yay burcu kesinlikle etkilenecek ve ondan hoşlanacaktır.
rüya yorumu
Zaten delici bakışları olan akrep burcundan etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Bu durumda da aralarındaki bu elektriklenme sayesinde aralarında kuvvetli bir aşk başlayabilir.
#1 - Mayıs 13 2015, 10:45:38

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.