Alternatifim Cafe

MAKYAJINIZI YAĞ İLE ÇIKARMAYI DENEDİNİZ Mİ?

Discussion started on Yararlı Bilgiler

sabunkopugu

Makyajınızı ne kadar iyi temizlediğiniz cildinizin güzelliği ile doğru orantılıdır. O yüzden şimdi sizi harika bir cilde kavuşmanızı sağlayacak temizleyiciler ile tanıştırıyoruz!

Sürekli makyaj yapan biriyseniz, cildinizin temizliği sizin için çok önemli olmalıdır. Çünkü en ufak gözeneklere dahi kıvrakça dolan makyajı cildinizden iyi şekilde arındırmadığınız sürece, cildiniz mat, yıpranmış, yaşlı ve yorgun gözükür bir süre sonra... Böyle bir cildin üzerine de istediğiniz kadar makyaj yapın, asla iyi gözükmezsiniz. O yüzden, güzel cilt her şeyden önce iyi temizlenmiş cilt, demekttir.

Cildi derinlemesine temizlemenin birkaç farklı yolu var: Suyla, yağla veya fırça ile yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Evet, doğru okudunuz; yağ ile yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Hem de ne kadar memnun kalacağınızı tahmin bile edemezsiniz! Su ile cildi temizlemek genel bir alışkanlık olsa da, yağ ile makyajı çıkarmak da çok iyi sonuç veren bir yöntem. Böylece cildiniz hem temizleniyor hem bakım Shiseido Perfect Cleansing Oil, gözeneklerdeki temizlemesi zor ten makyajını bile etkili şekilde gideriyor.

Shiseido’nun doğrudan ve etkili hızlı makyaj temizleme teknolojisini içeren bu yumuşak ve hafif yağ, suya dayanıklı makyajı bile kalıntısız temizliyor. Cildi hızlıca temizlerken yapışkanlık hissi vermiyor ve nemli bırakıyor. Kullananların bir daha asla vazgeçemediği bir temizleme yağı!

Üstelik bu yağ ile göz ve dudak makyajınızı da cildinizi hiç zorlamadan temizleyebilirsiniz.

Blogger'ların, güzellik editörlerinin ve ünlülerin son zamanlardaki en favori ürününün bu olduğunu biliyor musunuz?görüyor. Shiseido Perfect Cleansing Oil’i yakından tanıyalım...

Shiseido Gentle Cleansing Cream, kuru veya ıslak kullanıma olanak veren, krem yapıda nazik bir temizleyici. Cildi ipek pürüzsüzlüğünde bırakıyor. Cildin temel nemini bozmadan, kirleri tamamen temizliyor. Temizleme fırçasıyla beraber kullanabilirsiniz.
Shiseido Cleansing Massage Brush, derin temizlik için birebir! Haftada birkaç kere uygulayabilirsiniz. Yüzünüzün ferahladığını, derin bir nefes aldığını hissedeceksiniz.

Shiseido Cleansing Massage Brush, gözenekleri derinlemesine temizleyen nazik konik kıllardan oluşuyor. Fırçadaki masaj pedleri cilde enerji verirken cildi pürüzsüzleştirip aydınlatıyor.
pudra
Shiseido Ultimate Cleansing Oil, yüz ve vücut kullanımına uygun olarak sadece Shiseido’da olan üst düzey bir temizleme yağı. Suya dayanıklı güneş kremlerinin ve uzun süre kalıcı fondötenlerin kolayca çıkmasını sağlayan müthiş bir temizleme yağı.
#1 - Mayıs 08 2015, 11:16:14

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.