Alternatifim Cafe

Kontak - Yolunu Bulur

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

YOLUNU BULUR Adlı Albümüyle Piyasaya yeni düşenlerden.

Kontak-Yolunu Bulur albümü,yarım saatlik süresiyle bir solukta dinleyeceğiniz ve hemen sonra birdaha dinlemek isteyeceğiniz türden bir yapım.İçerisinde her modave her ruh haline uygun parça bulmak mümkün. Kim Senin Sahibin,Yolunu Bulur ve Çapkın eğlenceli,romantik ve yüksek tempolu aşk şarkıları.Üzgünüm ise temposu ve ritmik yapısıylatam anlamıyla marş gibi bir aşk şarkısı.Suçu bendearama,İstanbul ve Karagözlüm ise sevgiliye ağıt niteliğinde,serzeniş ve haykırışların olduğu,ney ve klarnetmelodilerinin sizi alıp başka yerlere götüreceği ağır tempolu slow şarkılar.Bir Başkası ise safkan rock bir eser.Aldatılan veterkedilen bir adamın isyanı ve haykırışı.KNTK isimli outro isetam bir doğu-batı sentezi. Topkapı Sarayı'nın odalarında gezinmekle,bir rock grubu konserini izliyormuşsunuz hissiyatının arasında bir yerlerde.
Bir Başkası'nda ,Av Mevsimi isimli filmin soundtracki olan 'Benden adam olmaz' ı seslendiren Ete Kurttekin düetine yer veriliyor.İstanbul adlı şarkının düet vokalleri ise ülkemizin önemli rock şarkıcılarından Öztürk İlmaz imzası taşıyor.Tepki ise aşkı ti ye alan rap vokalleriyle Çapkın adlı şarkıya renk katıyor.
Kontak-Yolunu Bulur albümü,RecordmanMüzik Yapım tarafından Utku Çılgın prodüktörlüğündetamamlanmış ve pop-rock tarzında bir albüm.
Albümü satın almak için;
http://www.cinarmuzik.net/Muzik-Kontak-Yolunu-Bulur-29399.aspx
#1 - Kasım 30 2014, 15:40:03
« Son Düzenleme: Kasım 30 2014, 15:43:36 Gönderen: Karavan22 »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.