Alternatifim Cafe

Zenka mysterio & Nefeszade - Gerçek Yaşam (Uyarlama Klip) -Değişim-

Discussion started on Rap - HipHop

http://www.youtube.com/watch?v=h_KBVIoKjuc

Gerçek Yaşam - Zenka Mysterio & Nefeszade [UyarlamaKlip] (Değişim) Bildiğiniz üzere Salgın Production geçtiğimiz aylarda kapanmıştı kapanmadan bi kaç ay önce ikili ortak bi albüm yapmak için kolları sıvadı ve kayıtlarını aldılar bi kaç aksilikten dolayı albüm hep ertelendi. Fakat aksilikler yoluna soktuktan sonra albümün düzenlemelerini tamamlayıp nihayet albüm yayınlanıyor. İkinci ortak albümde aslında normal hayattan bu sistemin için köleliğimizi daha çok eleştriren ve ele alan bi albüm oldu. Ve dediğim gibi bu ikinci ortak albüm 1.si hatırlarsanız "Sokakta ki İki Ahbap" idi bi kaç şarkısı yayınlandı bi kaçı yayınlanmadı ama bu albüme bonus track olarak bi kaç şarkısını ilave ettik.
Şuana kadar bir çok şarkı yayınladık ama bu albümde mükemmeliyet ön planda. Bu yüzden verdiğimiz tarihlerde çıkmadığı için albüm herkesden özür diliyoriz. İkili bundan sonrada rap hayatlarına ayrı yollarda devam etselerde tekrar beraber şarkı yapıcaklardır dostluk arkadaşlık herşeyden önde gelir zaten hepimizin biri birine saygısı ve sevgisi vardır bu yüzden aramızda problemler oldukça beraber aşmayı başardık. Albüm bi kaç featlerde bulunmaktadır "İslam Tank, Ashtar Sheran, Cervantes, Azad-ı Elzem" herkese burdan teşekkürlerimizi iletiriz bize destek oldukları için.
Bildiğiniz gibi Salgın Production 4 kişi öncülüğündeydi şimdi müzikde yolları ayrılmış olsada belki ileride tekrardan beraber müzik yapmaya devam ederler. Takipte bulunan herkese sonsuz teşekkürler "Değişim" zamanı geldi artık..

Saygı & Sevgi Nefeszade & Zenka Mysterio

Kayıt: Salgın Production
Mix & Mastering: Nefeszade
Montaj- Nefeszade
Kapak: HoliganMarmara
İndirme link: http://yadi.sk/d/rMnx8iG3SaXiX
Beat: Mobb Deep - Survival Of The Fittest [Instrumental]
Mobb Deep-Survival Of The Fittest

İletişim - https://www.facebook.com/pages/Zenka-...
https://twitter.com/Zenkamysterio
https://twitter.com/nefeszade
https://www.youtube.com/user/salginpr...
#1 - Eylül 17 2014, 15:14:47

You do know that it's real. Where you get the information from it.
#2 - Kasım 24 2014, 12:57:33

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.