Alternatifim Cafe

Son Teknoloji Uzmanı Z2 Xperia!

Discussion started on Teknoloji Dünyasından Haberlerİlerleyen teknolojiyi göz önüne alırsak Sony isminden Xperia ürünleriyle fazlasıyla piyasada yer almaya başladı. Yeni çıkardığı Z2 Sony Xperia ürününde yeni özelliklere ve tasarıma önem gösterdiğini bu ürünüyle belli etmiş oldu. Cep telefonu piyasasında oldukça inişli çıkışları yakalasada bu modelin özellikleriyle isminden oldukça söz ettireceğe benziyor.

Sony Z2 özelliklerinde çok iddialı olduğunu gösteren Sony cep telefonu piyasasındaki düşen yerini geri kazanabilecek gibi gözüküyor. Son teknoloji olarak kullandığı parçalarda özellikle birisi var ki çok dikkat çekiyor. Kamerası 20.7 Mp kamerasıyla kullanıcılarını fazlasıyla şaşırtan Sony bu özellikte fazlasıyla iddialı duruyor. Fotoğraf çekmeyi seviyorsnız ve çokça fotoğrafınız olsun istiyorsanız bu cihazın kamerasıyla güzel anılarınızı yakalayabilirsiniz. Z2 Sony Xperia kameranın kalitesi bir yana ekran boyutuylada kullanıcılarına fazlasıyla seyir hali verecek kapsamda. 5.2" inç ebatındaki Full HD TRILUMINOS ekranı ile kullanıcılarına oldukça güzel görüntüler sağlıyor. Çekimlerinde 4K özelliğide sağlayan üründe son teknoloji parçalar oldukça fazla kullanılmış. Bu ürünün hedefi Sony Xperia adını kalıcı olarak kazımak olsa gerek. Ürünün satışında Avea liderlik etmekte olup, paketlerinde, tarifelerinde ve kampanyalarında kararlı şekilde satmakta görünüyor. Ürünün kalitesiyle ilgili bir önceki ürünü kullananlar tarafından tespit edilen su geçirmez özelliği ve sağlamlığıyla ilgili bilgilere ulaşılabilir.Cihaz arasında uzun bir zaman yer sağlayacak gibi duran bu model için Sony oldukça fazla çaba sarfetmiş ve üzerinde ki kullanımı hakkında birden çok deneyim sağlamışlar.

Bu cihaza sahip olarak dilediğiniz gibi 20.7Mega Pixel kamerasıyla çok canlı ve kaliteli fotoğraflar çekebilir, 4K teknolojisiyle oluşan video desteğiyle kaliteli videolar çeker ve ekran kalitesiyle büyüklüğüyle seyrine doyamadığınız herşeyi izleyebilirsiniz. İsminden oldukça uzun zaman söz ettirecek olan Sony Xperia Z2 için yaşayacağınız tecrübe sonucu vazgeçilmezliğini anladığınız zaman kullanım keyfi daha çok olacaktır.
#1 - Haziran 05 2014, 15:33:29

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.