Alternatifim Cafe

David Bowie’nin Yasaklı Yeni Video Klibi

Discussion started on Müzik Dünyasından Haberler

10 yıl aradan sonra Mart ayında yeni albümü “The Next Day” ile dinleyicilerin karşısına çıkan David  Bowie’nin bu albümüne ismini veren şarkısının klibi paylaşıldı.

Bu klibin kurgusu Bowie tarafından tasarlanmış, yönetmenliğini ise The Runaways grubunun hikayesini sinemalaştıran Floria Sigismondi üstlenmiş. “The Next Day” videosunda Gary Oldman ve Marion Cotillard Bowie’ye eşlik ediyor.

David Bowie’nin yeni albümü ‘The Next Day’de albümle aynı adı taşıyan şarkının videosu 9 Mayısta YouTube’da yayından kaldırıldı. Bowie’nin sözcüsü, “Video sitenin kullanım şartlarına uymadığı için kaldırıldı” dedi. Birkaç saat sonra açıklama yapan YouTube sözcüsüyse videonun siteden kaldırılması nedeniyle özür diledi ve “Sitemizde o kadar çok video var ki, bazen yanlış kararlar veriyoruz. Bir videonun kaldırıldığını anladığımızda, hemen harekete geçip yanlışımızı telafi ediyoruz” dedi.

Youtube üzerinden videoyu açmak istediğinizde yaş doğrulaması isteniyor. klibi izlemek için : http://www.gitarlar.org/david-bowienin-yasakli-yeni-video-klibi/
#1 - Mayıs 24 2013, 17:02:35

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.