Alternatifim Cafe

İstanbul Rock Festivali başvuruları başladı, demonu gönder sahneye çık!

Discussion started on Müzik Dünyasından HaberlerDemonuzu 15 Mart tarihine kadar bize ulaştırın, İstanbul Rock Festivali'nde sahne alma fırsatını kaçırmayın!

İTÜ Rock Kulübü’nün 15-19 Nisan 2013 tarihlerinde bu sene 15.sini düzenlediği İstanbul Rock Festivali'nde sahne almak isteyen gruplar için demo başvuruları başlamıştır. Başvurular için grup bilgilerinizle birlikte demonuzu en son 15 Mart 2013 tarihine kadar İTÜ Rock Kulübü’ne ulaştırmanız gerekmektedir. Demo gönderen gruplar arasından, kurulun seçeceği gruplar sahne almaya hak kazanacaktır.

Sahne almak isteyen gruplar için koşullar şu şekildedir:

· Demoların en geç 15 Mart 2013 tarihine kadar İTÜ Rock Kulübü’ne ulaştırılması gerekmektedir. Kayıtların gönderilebileceği posta adresi aşağıda belirtilmiştir.

· Kayıtlarla birlikte grup elemanlarının ad soyadları, grup hakkında kısa özgeçmiş, gruba ulaşabileceğimiz bir adet e-posta adresi ve telefon numarası gerekmektedir. Bu bilgileri eksik olan demolar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

· Seçici kurul, kendi içinde önceden kararlaştırılmış kriterleri olan, katılımcılar gibi amatör ruh ve profesyonel yaklaşıma sahip kişilerden oluşmaktadır.

· Beste grupları kesinlikle tercihimizdir.

· Kanal kayıt teknolojisinin yanıltıcılığı dolayısıyla hücum kayıtlar seçmelerde öncelikli olacaktır.

· Önemli olan jazz, punk ya da metal müzik yapılması değil, yapılan müziğin kaliteli olmasıdır. Tarzı yüzünden hiçbir grup sıkıntı çekmemeli, başvurmaktan kaçınmamalıdır.

· Kayıtları bize ulaşan gruplar, kargoda yaşanan aksaklıklara önlem amacı ile bizden e-posta yoluyla kayıtlarının teslim alındığına dair haber alacaklardır. Bu nedenle kendisine e-posta göndermediğimiz grupların kayıtlarını tekrar göndermeleri önemle rica olunur.

· Gönderilen Demo CD'leri, grup seçilse de seçilmese de iade edilmeyecektir.

· Konser performansları 15-19 Nisan 2013'de açıkhavada yapılacaktır.

· Sorularınız için www.facebook.com/ituirf sayfamızı kullanabilirsiniz.

Demolarınızı göndereceğiniz adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü Kültür ve Sanat Birliği Binası Rock Kulübü 34469, Sarıyer/İSTANBUL
#1 - Ocak 28 2013, 15:29:48

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.