Alternatifim Cafe

En iyi HD tv izleme programı - Radio dinleme - Sosyal Ağlar ve Daha Fazlası

Discussion started on Resimli Program Anlatımları1 : Gelişmiş arama kutusu ile istediğinize anında ulaşabilirsiniz.

2  : Haber menüsüyle en popüler haber sitelerini tek tek dolaşmanıza gerek kalmadan hepsini tek bir yerden takip edebilirsiniz.

3 : Sevdiğiniz bir radyo kanalının sitesine gitmeden tek tıkla dinliyebilirsiniz. Tüm popüler radyo kanalları bi arada. ( Arama Özelikli )

4 : Türkiyenin , ve yabancı kanalların da bulunduğu canlı yayınlarla tv kanallarını kesintisiz izliyebilirsiniz. (Microsoft Silverlight ve Flash Player Tabanlı)
NOT: Tv kanallarının yayın adresleri değiştiğinde kanallar açılmayabilir , güncellediğimiz zaman tekrar izliyebilirsiniz.

5 :Eğlence bölümünde film izliyebilir , gazete okuyabilir , video sitelerinden alınmış en popüler videoları izliyebilirsiniz. ( Sürekli
güncellenecektir )

6 : Bir çok kategoride 3d ve flash oyunlar oynayabilirsiniz. Online Oyunlar Eklenmiştir ( Sürekli güncellenecektir )

7 : Birçok kategoride listelenmiş müzik listelerini dinliyebilirsiniz. Favori listenizi oluşturabilirsiniz.

8 : Bulunduğunuz şehrin anlık hava tahmin sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

9 : Ekstra olarak YolCu logosundan ( Araç Çubuğu Ayarları ) ını seçerek bir çok uygulamayı araç çubuğuna dahil edebilirsiniz.
(örn: E-posta bildiricisi'ni kullanarak size gelen maillere sesli uyarı alabailir oturum açmadan mailinize ulaşabilirsiniz.

10: Twitter , Facebook ,Youtube bağlantı modüleri eklenmiştir. İşinize yarar birçok eklenti , Lig yayını özetleri , Döviz Kuru , Günlük Burç , Online Sözlük ve daha fazlası.

Not: Bazı antivirüsler uyarı verebilir fakat Kesinlikle zararlı yazılım içermez.

ŞİMDİ İNDİR
#1 - Ağustos 04 2012, 12:08:01
« Son Düzenleme: Mart 12 2013, 10:15:07 Gönderen: ANONİM »

Merhaba arkadaşlar sürekli olarak güncellediğimiz Toolbar şimdi daha profesyonel ve daha hızlı . Yeni eklentiler ve yeni tv kanallar eklenmiştir , arayüz tamamen değişti ve en hızlı şekilde çalışması sağlandı.

NOT: Tv kanallarının yayın adresleri değiştiğinde kanallar açılmayabilir , güncellediğimiz zaman tekrar izliyebilirsiniz.

Güncelleme işlemi otomatik yapılır , konuya aboneliğimiz mevcut görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
#2 - Mart 12 2013, 10:15:33

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.