Alternatifim Cafe

5 YILLIK GİTAR DENEYİMİ ve GİTAR FİYATLARI

Discussion started on Müzik Enstrümanları

Merhaba arkadaşlar . Size bişey danışçam 5 yıldır gitar deneyimim var yeni gitar almayı düşünüyorum genellikle pop , slow tarzı şarkılar çalmaktayım . lektro akustik gitar mı alsam yoksa elektro klasik gitar alsam diye kafamda soru işareti var. Pop ve slow türü şarkı çalan bir gitaristin  akustik mi yoksa klasik gitar mı almalı ?
#1 - Temmuz 28 2012, 21:38:22

5 yıldır deneyimin var hangi gitar ile deneyimin oldu ? Bass mı klasik flamenko neyde deneyimin oldu ?

Ne kadar bütçen var .
#2 - Temmuz 30 2012, 15:25:42
Kimseyi tanıyamıyorum. Daha doğrusu kendimi tanıyamıyorum . Ben kimimki sizleri tanıyayım.

Klasik ve akustik gitarda deneyimlerim oldu . 5 yıl boyunca genellikle klasik gitar üzerine yoğunlaştım . Şimdi genelde repertuarımda pop ve slow tarzı şarkılar olduğundan elektro klasik mi yoksa elektoro akustik gitar mı alsam diye düşünüyorum . Gitara ayırdığım bütçe : 450 lira kapo askılık sağlam bir kılıf ve amfisi ile beraber vs . 450 liradan anlaşçam ama hangi marka gitardan veya  e .klasik veya e. akustik olmasında şüphem var .  Pop çaldığımdan ya e. klasik yada e.akustik gitar .
#3 - Temmuz 30 2012, 17:01:51
« Son Düzenleme: Temmuz 30 2012, 19:43:49 Gönderen: Özgür34 »

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.