Alternatifim Cafe

PİYANO Dersi .- 0543 232 91 22

Discussion started on Müzik Enstrümanları

Piyano  çalabilmek  bir  ayrıcalıktır . Piyano  çalabilen  insan  çevrenin  ilgi  odağı  olur   ve  ruh  dünyası  zenginleşir .  İki elini de  kullanmak  zorunda  olduğu  için  sağ ve  sol  beyin  lobları   aynı  oranda   çalışır  ve  zeka  düzeyi  artar. Bu  bilimsel  olarak  kanıtlanmıştır.  Piyano  çalabiliyorsanız   hayata  1-0  önde  başlarsınız .    Eğer  gerçekten istiyorsanız  ÇALARSINIZ . Ama  eğitmenizi  iyi seçmeniz  lazım.  Sadece yüzlerce  yıllık  metodlarla  size  Piyano  öğretilmek  isteniyorsa   muhtemelen  başarısız  olup  ben  bunu  yapamıyorum  , kaabiliyetim  yok  diye  Piyanodan   soğuyabilirsiniz . Ama suç  sizde  değil  size  tatbik edilen  metottadır.  Benim  metodum  eski  metodlarlarla  günümüzün  metodları  karıştırılarak   ve  Bilgisayarın  nimetlerinden  faydalanılarak  hazırlanmış  bir  Piyano  öğrenme   metodudur . Bu  metodla  öğrenci  istediği  şarkılarla  piyona  çalmayı  öğrenir  ve  bunu  sıkılmadan  zevkle  yapar . 45   yıllık   profesyonel  tecrübemden  yararlanıp  Piyano   çalmayı  öğrenmek  istiyorsanız  beni  arayın . Size  nasıl  faydalı  olabileceğimi  ,  hangi  metodumun  sizin  için   daha  faydalı  olabileceğimi  konuşalım.  Çünkü  her  kişinin  öğrenmek  istedikleri  ve  kapasitesi  farklıdır . Size  uygun  metodu  keşfedip  o  yolda  ilerleyelim.   Görüşmek   dileğiyle…
Taci   Baran  :   0543 232 91 22
#1 - Mayıs 30 2012, 03:49:43

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.