Alternatifim Cafe

Sabancı Üniversitesi Bahar Şenliği

Discussion started on Yerli Sanatçılar - Gruplar

Sabancı Üniversitesi’nde 12. Bahar Şenliği

 

            Yasemin Mori – Yeni Türkü
26 Mayıs Cumartesi günü yapılacak Sabancı Üniversitesi Bahar Şenliği’nde bu sene Yasemin Mori ve Yeni Türkü sahne alacak.

26 Mayıs Cumartesi saat 13:00’da kapılarını açacak olan SUŞenlik ’12 alternatif sahnesiyle sizleri çeşitli üniversitelerden müzik gruplarıyla tanışmaya davet ediyor. Gündüz programı boyunca ister arkadaşlarınızla çimlerde oturup müziğin tadını çıkaracak isterseniz de  rodeo, canlı langırt, sumo, gladyatör, go-kart, paintball ve daha birçok oyun ve etkinlik ile eğleneceksiniz.
Güneş batarken ana sahneden müzik yükselecek. Saat 19.30’da Amfi Tiyatro Konserleri Yasemin Mori ile başlayacak. Sesi kadar farklı tarzıyla da öne çıkan sanatçı, kısa zamanda dillere dolanan “N’olur N’olur N’olur?” ve “Aslında Bir Konu Var”  gibi şarkılarıyla izleyenleri bazen coşturacak, bazen de melankolik havalara büründürecek. Yasemin Mori sahneyi  Yeni Türkü’ye devrettiğinde “Aşk Yeniden” diyeceğiz. 35 yıldır binlerce kişiyi büyüledikleri gibi o gece de bizi büyüleyecekler şarkılarıyla. Kol kola şarkılar söylerken nasıl geçtiğini anlayamadığımız saatlerin sonuna geldiğimizde Yeni Türkü bir kez daha bizi kendilerine hayran bırakarak ayrılacak sahneden. Konserlerin sonuna gelsek de eğlence bitmeyecek. Saat 00:00 olduğunda “Virgin Radio After Party” başlayacak. Virgin Radio’nun usta DJ’leri gecenin finalini yapacak. Siz eğlenmekten yorulana dek SUŞenlik’te müzik durmayacak.

 

SUŞenlik 12’ye hepiniz davetlisiniz!
#1 - Mayıs 17 2012, 22:21:54

Güzel etkinlik giriş için ön şartlar var mı?
#2 - Mayıs 18 2012, 12:30:52
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.