Alternatifim Cafe

islam ve satanizm ( sataniste göre )

Discussion started on Diğer Dünya Dinleri

1-İkisi de hayvan kurban ediyor. Ama satanizm küçük kedi-köpek tarzı keserken, islam kocaman danaları-boğaları kesiyor! Satanizm kimsenin görmeyeceği kuytularda keserken, islam çoluğun çocuğun önünde kesiyor! Satanizm kestiklerinin en fazla kanını içerken, islam kavurmasını yapıp komşulara dağıtıyor! :urfa muhaha


2-Satanizm herkese sınırsız bireysel hürriyet istiyor ve bunun gereği olarak herşeyi yasaksızca yaşıyor. İslam, zina deyip en doğal arzulara sınır koyuyor ve toplumda cinselliğin namus olarak algılanışını kutsuyor. Bunun sonucunda ilkel 'namus cinayetleri' işleniyor ama islam, yinede 'yüceliğinden' hiçbirşey kaybetmiyor!!! zuhaha

3-Stanizm kendinden olmayanların sonsuza dek cehennemde yanacaklarını iddia etmiyor ve sırf kendileri gibi değil diye kimseyi dışlamıyor/baskılamıyor/dövmüyor. İslam tüm bunlara sebebiyet veriyor. Ama satanizm kötü ve tehlikeli, islam ise 'barış dini' oluyor!!! zuhaha


4-Satanizmin bir şeriatı yok ve devleti ele geçirmeye kalkmıyor. İslam ise tüm bunlara sebebiyet veriyor. Ama satanizm 'gençleri mutlaka uzak tutmak gereken bir akım' ilan edilirken, herkes islama davet ediliyor!!!

5-Satanizm kadınları peçeye, türbana, çarşafa mahkum etmiyor ve onlarıda eşit kabul ediyor, ayinlerinde onlara en önde yer veriyor, doğal arzularından ötürü 'kötü' ilan etmiyor, erkeğe nasıl davranıyorsa öyle davranıyor ve onları da özgürlüğüne sahip çıkmaya çağırıyor(hatta en başta onları, şeytan elmayı ilk Havvaya vermişti değil mi). Ama islam kadınların dışlanmasına sebebiyet veriyor ve satanizmin verdiği hiçbirşeyi veremiyor! Sonuç: satanizm kadınları kendine alet eden kötü akım, islam ise 'kadına değer veren(!) yüce din' oluyor!!!

5-Dünyada 'islami terör' diye birşey var ama 'satanist terör' diye birşey yok! Buna rağmen islama bir din olarak saygı gösteriliyor ama satanizm kötü ilan edilp karşı çıkılıyor!!!


Yukarıda saydıklarımın islamda olmadığını iddia edebilirsiniz. Ama islam bunların hepsine bir şekilde sebebiyet verirken, satanizm vermiyor! Sonuç olarak sorum şu: Satanizmi kötü olarak görenler, islamı nasıl/neye dayanarak öyle görmeyebiliyorlar? Bana bunu açıklayabilecek bir babayiğit var mı???
Siz de kimin kötü olduğuna dair görüşlerinizi yazabilirsiniz...

6- İslamcılar, ABDden bağımsaz politika yapamaz, ülkemizi İMF-DTÖ-DB gibi emperyalist kuruluşların 'reçetelerine' muhtaç eder, sürekli bir tebliğ/misyonerlik faaliyeti güder ve halkı kendi sadakalarına muhtaç ederken; satanistler bunların hiçbirini yapmazlar. Ama satanizm 'dış güçlerin gençlerimizi dejenere etme faaliyeti' ilan edilirken, islam 'kurtuluş ve huzur' olarak sunular!!!

7-İslam zorunlu din dersleri ile kendi inancını başkalarına dayatırken, satanizm dayatma yoluna gitmez. Ama satanizm 'kanlı kötülük' olurken, islam 'hoşgörülü din' olur!!!


8-Satanistler hiçbir zaman Hrant'ı arkadan vurmamışlardır ama müslümanlar vurmuştur. Sonuç: satanizm 'şeytanın sinsi planı', islam ise 'kardeşlik ve hoşgörü'dür!!!


Soru şu: İslam ile satanizmi karşılaştırıp, islamın daha zararsız olduğunu gösterebilecek biri var mı???
  muhaha


[spoiler][/spoiler]
#1 - Ocak 05 2013, 17:30:10
!!'^%!+%!^'+%    ''Hayallerin Geç Ama Temis Olsun ''   !'^+%'^'é!'^+

 :urock   :smoke
#2 - Ocak 06 2013, 13:01:19
If you still care, don't ever let me know !!!..

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.