Alternatifim Cafe

Kazandık mı, Kaybettik mi?

Discussion started on Atatürk Köşesi

Ben doğrusunu öğreniyorum sen merak etme...Sen kendi safsatalarını paylaşmaya devam et biraz gülelim ... :yaril
#26 - Şubat 24 2012, 18:52:50
« Son Düzenleme: Şubat 24 2012, 18:54:12 Gönderen: GoLge »

Başımı ağrıttınız :/ Sizin yüzünüzden içiyorum lan :Ç
#27 - Şubat 24 2012, 21:19:04
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Başımı ağrıttınız :/ Sizin yüzünüzden içiyorum lan :Ç
Yarasın :)  :Ç
#28 - Şubat 24 2012, 21:30:24

Yarasın :)  :Ç

Bi de yarasın diyooo... Bak etc. kızar sana öyle dersen :Ç
#29 - Şubat 24 2012, 21:42:24
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Bi de yarasın diyooo... Bak etc. kızar sana öyle dersen :Ç
Bırak o biraz daha fıkra bulsun bakalım başka nelerle gelecek :kop
#30 - Şubat 24 2012, 21:57:04

Şşş o senin büyüğünmüş , öpüşün barışın :Ç
#31 - Şubat 24 2012, 22:05:55

J.D. Salinger

Evet gördüm 1453 doğumlu  :) Onda Osmanlıcılık var galiba osmanlıyı özlemiş...Tamam bizde seviyoruz Osmanlı'yı oda bizim tarihimiz..3 kıtaya feth etmiş büyük bir hanedanlık...Ama osmanlı bitti.Hala neden Atatürk ü karalama çabasında anlamıyorum :hımm
#32 - Şubat 24 2012, 22:21:27

Rakip görüyo kendine ;p
#33 - Şubat 24 2012, 22:38:36

J.D. Salinger

Hah aferin iki çocuk buldunuz birbirinizi atışın. : )

atatürkü en iyi karalayana 500bin tl ödül veriyorlarmış da o yüzden karalıyorum yavrucum.. : )
#34 - Şubat 24 2012, 23:42:53
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

etc. biz çocuğuz sen büyüksün sen kralsın. beyni yıkanmış bebe seni :Ç
#35 - Şubat 25 2012, 01:20:17

J.D. Salinger

Benim gibi düşünen yüzbinlerce insan var bu ülkede. Beyin yıkama işi okullarda yapılıyor sadece. Biz okuldan çıktık şimdi köklü tarih araştırması yapıyoruz. Sizin savunduklarınızı okuldaki tarih derslerinden başka bir yerde anlatmıyorlar. : )
#36 - Şubat 25 2012, 12:57:38
"Dini ve namusu olanlar kazanamazlar, fakir kalmaya mahkûmdurlar. Böyle kimselerle memleketi zenginleştirmek mümkün değildir. Onun için önce din ve namus telâkkisini kaldırmalıyız. Partiyi, bunu kabul edenlerle kuvvetlendirmeli ve bunları çabuk zengin etmeliyiz. Bu suretle kalkınma kolay ve çabuk olur.."   Kamâl Atatürk

Benim birşey savunmadığımı bile görememişsin lan :Ç
Algı sıfır robot gibi cevap yazıyosun :Ç
Bu mesajı kaç kişi yazdınız lşkslşdkaşld
#37 - Şubat 25 2012, 13:01:10

J.D. Salinger

Savunmana gerek var mı? Bana muhalefet olman yetiyor. Ha sırf gevezelik olsun diye muhalefet oluyorsan o da senin sorunun. :Ç
#38 - Şubat 25 2012, 13:35:29

Biz gerçek tarihi okuyoruz senin gibi yabancı kaynaklı Atatürk'ü karalamaya dayanan iftiralarla dolu sözde belgeleri okumuyoruz...Sen devam et bildiğin gibi.  :okey
#39 - Şubat 25 2012, 14:35:26

Golge ben tarih falan okumuyorum .

etc. büyümeni bekleyeceğim sabırla.
#40 - Şubat 25 2012, 15:05:44

J.D. Salinger

GoLge, Ben senin ne okuduğunu iyi biliyorum sen merak etme. O yollardan ben de geçtim. : )
#41 - Şubat 25 2012, 16:29:16

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.