Alternatifim Cafe

SİGARA VE ALKOLE SAVAŞ AÇAN DERNEĞİMİZİN EN BÜYÜK HİZMETİ

Discussion started on Sağlık

Öncelikle piyasadaki şarlatanlardan olmadığımızı söyleyelim sizlere. Bizler Sigara ve Alkole savaş açan ULUSLAR ARASI SİGARA VE ALKOLE SAVAŞ AÇAN DERNEĞİ olarak sizlerin sağlınız için kurduğumuz bir yapılandırma ile hizmetinizdeyiz.
Kesin olarak sonuç veren ürünlerimiz sayesinde sizlerde sigara ve alkol bağımlılığından kurtulacaksınız. Derneğimiz sigara ve alkol kullanımının azaltılmasına teşvik olarak bir kişinin 4 ürün tavsiye etmesi ve bu kişilerin ürünleri almaları sonucunda tavsiye eden kişiye bir ÇEYREK ALTIN hediye etmektedir. Ürünlerinde ticari bir kar payı beklemeyen derneğimiz bu sayede halkımızın bu illetten kurtulması için elinden gelen tüm fedakarlığı yapmaktadır.
Başta Amerika, Rusya, Fransa, Hollanda, Almanya, Avusturya ve Belçika olmak üzere 20 den fazla ülkeye sigara tiksindirici  ‘’YEŞİL ADAM’’ ihraç edilmektedir.  Türkiye Tarım Bakanlığından izinli ‘’YEŞİL ADAM’’ u ,Türk ve Rusya Sağlık Bakanlıkları da incelemeye değer doğal ürünler kategorisine almıştır.

Sadece 7 Günde Sigarasız bir hayata merhaba demenizi sağlayacak Yeşil Adam Sigara Tiksindirici'yi sadece 90 TL'ye satın alabilir ve yeni hayatınıza hemen başlayabilirsiniz.

Unutmayın Ürünlerimizden memnun kalmaz ve 7Gün boyunca kullandığınız da sigarayı bırakamazsanız paranızı size iade ediyoruz.
Alkol içinde sistem aynı işlemektedir. Sitemizi ziyaret ederek ürünlerin neler oluğunu görebilir, ürünlerin nasıl kullanıldığını canlı olarak videodan izleyebilirsiniz.
Bizlere ulaşmak için iletişim adreslerimiz; Telefon: 0312 425 88 72, Fax: 0312 425 91 54 GSM: 0546 613 41 18 Web Sitemiz; www.yesiladam.com.tr
Unutmayın siz arayın biz yardımcı olalım. İsteyenler çağrı da bırakabilir bizler geri dönüş yapabiliriz.
Not: 4 ürün karşılığında çeyrek altın kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler lütfen ürün alırken Sosyal Medya Uzmanı olarak referans vermeleri gerekmektedir.
#1 - Ocak 31 2012, 23:26:54

90 lira çokmuş yahu ...
Devlet 270 liralık ilacı ücretsiz veriyordu açıkçası. Champix oldukça da etkili idi.
#2 - Ocak 31 2012, 23:30:38
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.