Alternatifim Cafe

Toprak

Discussion started on Alternatif Üyeler

Nasıl bu sözlükte konun olmaz anlamıyorum . Açıkçası ben 'Toprak' konusunun altına 1 - 2 kelimelik birşey yazacaktım . Şimdi konuyu açtığım için daha fazlası gerekiyor  :Ç

Yorumlarını takip ediyorum , sakinliğine hastayım   :öff

Önyargıdan uzak duruyor .

Gözlemleri de yorumları kadar iyi görünüyor ...
#1 - Eylül 19 2011, 23:49:41
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

(Hakikaten ben de yeni fark ettim olmadığını..)

Mesajlarını okurken kendimi böyle ünlü bir yazarın röportajını okuduğumu hissettiğim tek üye evladı. Takip ediyoruz.
#2 - Eylül 27 2011, 12:31:45

derjavin

Bre kâfirler!! ( Bu ifadeyi kullandığım için mesajım yöneticiye rapor edilecek ve... )
Ulan 3 yıldan fazladır üyeliği var, mesaj sayısı olmuş 800 küsur yeni konusu açılıyor!

Söylendiğinin aksine gözlem gücü zayıftır, sakin biri olamamıştır çoğu zaman.
Yorumları da sıkıcıdır. Hatta o kadar sıkıcı ki imkânım olsa okumayacağım.
#3 - Eylül 27 2011, 14:36:32
« Son Düzenleme: Eylül 28 2011, 08:05:13 Gönderen: Toprak »

Söylendiğinin aksine gözlem gücü zayıftır, sakin biri olamamıştır çoğu zaman.
Yorumları da sıkıcıdır. Hatta o kadar sıkıcı ki imkânım olsa okumayacağım.

Kendi başlığı altına yazdığı yorumla  kendisinin ve dolaylı yoldan benim gözlemlerime laf atandır :Ç
#4 - Eylül 27 2011, 20:18:26
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Kim olduğunu çıkaramadığım üyedir. Ayrıca küçük bir anektod verelim sözlükte alıntı yasaktır ^^
#5 - Eylül 27 2011, 20:54:23

birilerinin ilişkisinde gazi olmuş olmalı bu yoldaş da ehehehhehe
#6 - Ekim 05 2011, 01:30:02

Bu aralar görünmeyendir . Acaba sınav dönemi midir ?

Kendisi yüzünden başkalarının yorumlarını okumaya değer bulamıyorum .

Sanırım farkettirmeden bağımlılık yapan şeytan tüyü sahibi cinsinden .
#7 - Ekim 16 2011, 12:03:23

J.D. Salinger

derjavin

24 yaş bunalımı yaşıyor şu sıralar.
#8 - Ocak 21 2012, 20:24:38

derjavin

Bunalımdan çıktıktan sonra geri gelir belkim. Gelmeyebilir de.
#9 - Şubat 12 2012, 14:55:33

Ondan büyük biri olarak bunalımdan 25 yaşına gelince çıkılmayacağını belirtmek isterim.
#10 - Şubat 12 2012, 15:59:42

J.D. Salinger

En iyi yıllardır diyerek teselli vermeye çalıştığım kişidir.
Haa yaradı mı onu zaman gösterecektir.
#11 - Şubat 16 2012, 23:12:43
Bilgi Paylaştıkça Çoğalır
Sizin katkılarınızla büyüyoruz: //www.alternatifim.com

Forum Kullanımıyla İlgili Genel Yardım, Forum Kuralları, İmza Kuralları, Rütbeler, Sıkça Sorulan Sorular
Özel mesajla yardım etmiyorum, sorununuzu forumda belirtebilirsiniz.

Acaba gitmiş midir ?
#12 - Şubat 25 2012, 03:04:26

J.D. Salinger

Tam 24 yaş bunalımı bitti diye seviniyorken, 25 yaş bunalımına adım adım yaklaşmaktadır. Yüce Rabbim yardımcısı olsun!
#13 - Ocak 02 2013, 19:24:44

27 olacağım , kendisini yaşımla döverim.
#14 - Mayıs 10 2013, 22:30:34

J.D. Salinger

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.