Alternatifim Cafe

gudrun

Discussion started on Alternatif Üyeler

onca kürtçü arasında kalmış sarı kafa'nın ta kendisidir. geldiğimde öyle buldum onu, sonra sarıldım, halaya kattım. rakı konusunda ise benden daha sağlam gibi duruyor, ben kalktığımız yerdeki adamın unuttuğumuz bir şeyi bulursa bize göndereceğini (nereye gönderecek demezler mi adama) söyleyerek sarhoşluğumu ilan ederken kendisi buna gülüyordu. zaten hep gülüyor, arada ben bir şey sıkıştırıyorum gülmelerinin arasına bana gülüyormuş gibi oluyor. kahkahası da öyle içtendir yani, hep duymak için sürekli şaklabanlık yapmak zorunda kalıyorum ben de.
#1 - Ağustos 26 2011, 00:33:01

böyle sessiz sakin minik bi'şey. bazı şeyleri anlamamak için dirense de varlığı güzel, gelsin arada bir bana "göt" desin falan varlığını bileyim. şeytanıyım ben onun, kıyamam laan. ha kusursuz mu değil, bazı şeyleri biraz daha sorgulamalı benim gibi. öyle düz kafayla bakmamalı. ee birazcık kusur olsun değil mi insan o da yani. ayrıca yukardaki adam haklı, güldü mü yüzünü yiyesim gelmişti.

imza: göt şeytan.
#2 - Ağustos 26 2011, 05:09:50

birgün basıcam ama yurdunu, boynundan hafifçe tutup dolaba yaslayacağım kafasını "hadi şimdi göt desene bana" diye bağıracağım, o da diyecek tabii ki, hatta yüzüme bile tükürebilir o an sonra o "göt" diye bağırdıktan sonra bi sarılcam bırakmıcam görecek bana göt demeyi. "dedikoducuuuu" diyecek belki sonra, hala bırakmıyor olacağım, çırpınacak o minik vücuduyla benden kurtulmak için. fakat nafile, ben ki dev bir adamım bırakır mıyım hiç? sinirleri boşalana kadar sıkacağım onu kollarımın arasında en sonunda salacak kendini "yerim olm seni salak" diyeceğim,  gülüşünü görme niyetiyle, o da "sktir git susanna, allahının aşkına sktir git hayatımdan" diyecek, yanağını ısırıp gideceğim ben de. tüm gün garip hissedecek kendini, bütün duyguları bir arada hissedecek, bense tüm gün belki de tüm hafta bir kahramanmışçasına güler yüzle dolaşacağım sokakları.
#3 - Ağustos 26 2011, 05:22:54

kendisinde Mary Pickford güzelliği vardır. anlayışsız davrandığında kimi gözlerin önünden kaybolup çirkinliğe dönüşen bir güzellik.

http://yesterhair.files.wordpress.com/2010/02/sausagecurls.jpg

bana biraz daha bu şekilde davranmaya devam ederse ona aşık olup kitaplar ve senaryolar yazacağım haberi olsun.
#4 - Ekim 05 2011, 20:55:49

tamam da ne zaman yanıma geleceğini söylese bir daha cevap atmıyor bana. garip.
#5 - Kasım 20 2011, 11:32:17

bana verdiği kitaptaki satırlarda istanbulda onunla geziyormuşuz gibi oluyor. izmirdeki tek akıllı kadın olduğundan da şüphem yok. yüzü desen ilaç gibi, resmen antidepresanların mına koyarım sen bana gel diyor yaa. şükretme sebebim.
#6 - Aralık 16 2011, 12:37:55

telefonlarıma cevap verse depresyonlardan çıkaracağım onu ama açmıyor, hak ediyor depresyonu!
#7 - Ocak 04 2012, 23:59:04

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.