Alternatifim Cafe

12 Yaşında Model 15'inde Hamile!

Discussion started on Haberler

12 yaşındayken bir dergi için bikinili poz veren Soya Keaveney, şimdi 15 yaşında ve hamile

İç çamaşır modelliğine 12 yaşındayken başlayan Soya Keaveney isimli genç kız şimdi 15 yaşında ve 12 haftalık hamile. 48 yaşındaki işsiz annesi Janis bu durum karşısında kızının harika bir anne olacağını söylüyor.

Henüz 17 yaşındaki Jake Gray isimli erkek arkadaşından hamile kalan Soya, "İlk duyduğumda çok şaşırmıştım. Ama şimdi alıştım. Bir bebeğim olacak diye çok heyecanlıyım" şeklinde konuşuyor.

Kızının çok disiplinli biri olduğunu söyleyen Soya'nın annesi, "Eminim ki kızım mükemmel bir anne olacak. Çocuklarına da benim onlara verdiğim gibi iyi bir eğitim ve disiplin verecek" açıklamasında bulundu.

3 kardeşi ve bir annesiyle birlikte aynı evde yaşayan Soya, daha geniş eve çıkmak istediğini çünkü erkek arkadaşı ve bebeğiyle maaile yaşayacaklarını söyledi.

Küçük yaştan beri manken olmayı hayal ettiğini söyleyen küçük anne adayı, bebeğini doğurduktan sonra tekrardan modellik yapmayı düşünmediğini söyledi.

Hamilelik sırasında aldığı kiloları sıkı bir diyet ve sporla vererek eski formuna kavuşmasının çok kolay olacağını söyleyen Soya, "Eskiden hayalim model olmakti ama şimdi çok iyi bir anne,eş ve ev hanımı olmak istiyorum" açıklamasında bulundu.

"ONA HER ZAMAN GÜVENDİM"

Küçüklüğünden beri kızının mini elbiseler giydiğini ve makyaj yaptığını söyleyen 48 yaşındaki işsiz anne Janis, kızına her zaman güvendiğini belirtti.

Kızının 7 yaşından beri bara gittiğini de sözlerine ekleyen Janis, " Kızım bana barda ne yaptığını anlatırdı. 12-13 yaşlarında çok fazla erkek öpüştüğünü biliyorum. Ama sadece küçük bir öpücüktü onlar. Kızım barda başka birşey yapmıyordu" dedi.

Kızıyla her zaman gurur duyduğunu söyleyen Soya'nın annesi, "Bazı insanlar kızım ilk iç çamaşırlarıyla bir dergiye poz verdiğinde bana karşı aşırı tepki gösterdi.

Ama sadece kızım işini yapıyordu ve çok sevimli görünüyordu. Kızım hayatını en doğru şekilde yaşadı ve yanlış bir şey yapmadı" şeklinde konuştu.

Suç kimde şimdi?
#1 - Ağustos 19 2011, 03:23:51
« Son Düzenleme: Ağustos 19 2011, 03:24:18 Gönderen: Thyca__ »

Kızının çok disiplinli biri olduğunu söyleyen Soya'nın annesi, "Eminim ki kızım mükemmel bir anne olacak. Çocuklarına da benim onlara verdiğim gibi iyi bir eğitim ve disiplin verecek" açıklamasında bulundu.

Hayır ya böyle bi nesil istemiyoruz ... Üremesinler ! Hatta sadece güzel insanlar ürese , çirkinler çocuk yapmasa , gelecek nesiller güzel olsa :Ç
#2 - Eylül 19 2011, 20:31:42
‘Olgunlaşmamış insanın özelliği, bir dava uğruna soylu bir biçimde ölmek istemesidir; olgun insanın özelliği ise, bir dava uğruna gösterişsiz bir biçimde yaşamak istemesidir’

J.D. Salinger

Bu sima 15 yaşında mı şimd?
#3 - Eylül 20 2011, 23:18:48

iyi ya beraber büyürler artk.
#4 - Eylül 30 2011, 18:37:00
"İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir. Ki, yokluğu birşey değiştirmeyenin, varlığı gereksizdir."

iyi ya beraber büyürler artk.

Ne kral bi yorum olmuş.
#5 - Eylül 30 2011, 19:44:44

Artık bunlar haber olmasa... Zamanımıza yazık!
#6 - Ekim 15 2011, 11:27:32
Hakkımda bilgin yoksa fikrin de olmasın.

rahat 35+ göstermiyosa kafamı koparsınlar. tipe bak mnakoyim, neresi 15 bu kaltağın? (evet kaltak)
#7 - Ekim 20 2011, 16:11:31
« Son Düzenleme: Ekim 20 2011, 16:58:09 Gönderen: Tylers »
Gidişim biraz suskun ama ''Dönüşüm'' böcek olucak.

Gregor Samsa

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.