Alternatifim Cafe

Radyo Sitesi Açmak

Discussion started on Network, İnternet ve Güvenlik

Arkadaşlar merhaba. Bir radyo sitesi aç(tır)mak istiyorum, fakat neler yapmam gerektiği konusunda bir bilgim yok.
Öncelikle başka bir site üzerinden olmasın diye düşündüm yani direkt site olsun, bunun için host vb almam lazım sanırım ki bunun da boyutları varmış.
Site için tek istediğim şey radyo, djlerimiz olacak fakat otomatik yayın yapmasını da istiyorum, örneğin günde 8 saat djlerimiz çalacak ve yayın yapacaklar diyelim ki kalan 12 saat otomatik yayın yapmasını istiyorum fakat bu mümkün müdür?
Çünkü sanırım djler yayın yaparken kendi pclerindeki şarkılarından playlist oluşturuyorlar ve yayının sürekli devam etmesi için sürekli bağlantıda mı kalınmalı?
Bir de şu an için düşünmüyorum tamamen zevk için yapacağım ama ileride reklam almak istersek siteye neler yapmamız lazım?
Bu konularda yardımcı olabilecek ya da en azından yol gösterebilecek biri varsa çok sevineceğim.
#1 - Eylül 10 2011, 20:37:24
« Son Düzenleme: Eylül 10 2011, 20:38:16 Gönderen: Precious Jerusalem »

bunun için mevcut web part lar var içinde gömülü gelen 1-2 tool var ve radyo yayını sırasıyla mp3 karışık mp3 vs gibi şeler koşturabiliyorsun bilgine.
#2 - Temmuz 24 2012, 14:42:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.