Alternatifim Cafe

Justin Bieber Stili!

Discussion started on Magazin

Kanadalı sıradan bir çocukken birkaç yıl içerisinde gösteri dünyasında dev bir markaya dönüşen Justin, şaşırtıcı bir hızla müzik albümleri, filmi, kitabı ve giyim markası olan bir yıldıza dönüştü.

16 yaşına gelmeden mülti-milyoner olan Justin genç kızları bayıltmaya devam edeceğe benziyor. O dünyadaki en popüler genç!

Yaptığı işler kadar dış görünüşü ile de çok ünlü olan Justin’in özellikle saçları bir fenomen haline gelmiş durumda.
Justin ’in son trendleri takip eden imaj danışmanları onu sürekli modaya uygun giydiriyorlar. Hem gençlere hitap eden hem de modaya uygun  giyinen Justin her giydiği kıyafetle hayranlarının beğenisini kazanmayı başarıyor.

YouTube’da yapımcı Scooter Braun tarafından keşfedilen Justin Usher ile tanıştı ve bu 2 müzik gurusuyla hemen bir kontrat imzaladı.

“Bieber-fever” terimi kısa sürede tüm dünyada yaygınlaştı.

Justin Bieber gösteri dünyasında her geçen gün daha da devleşirken biryandan da tur otobüsünde öğretmen eşliğinde derslerine devam ediyor. Bu şekilde eğitimini de ihmal etmemiş oluyor.

Kanadalı yıldız kitap ve film çalışmalarını da sürdürüyor. Geçen sene 'First Step 2 Forever' adlı bir kitap çıkardı.

Çıkardığı bu kitapta Justin tüm hayat hikayesini anlatıyor.
#1 - Şubat 10 2011, 12:59:47
Gölgeye çarpan kan gibiyim

Aynaya diyorum bu yalan mı

Kendime diyorum: "Uyan artık"!

Ya öff devleşmek falan denilmesin abi ya. Ne demek devleşmek yahu. Ne yapıyor ki bu mınısttminin mal çocuğu? Bir dünya görüşüyle mi yazıyor şarkı sözlerini ya da herşeyi değiştirmek gibi klasik görüşlere mi sahip. Şarkı çok mu duygusal ? Kitapta hayat hikayesini anlatıyormuş, YOK TAA EBESİNİN VAJİNASI. Ne yaşamış ki hayat hikayesi yazabiliyor ve basın da bunu marifetmiş gibi anlatıyor.
Yeni bi müzik türü mü yarattı da dev oluyor OF DELİRCEM LAN.
#2 - Şubat 10 2011, 15:31:22
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

Bence bu çocuk devleşemez. Hani ergen ya daha hormonal bozukları çıkar neyin, cüce kalır. Temennim o yönde yani.
Ölsün cidden gitsin intihar etsin, zirvede* bıraksın da bitsin bu işkence. Bize de yazık lan.

*evet k.çı tavan yapmış yavrumun.
#3 - Şubat 10 2011, 15:37:00
İMZA.

O son resimde neresini tutuyo la bu katıksız abaza ?
#4 - Şubat 10 2011, 17:16:33
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

Abaza değil. Her ergen gibi onun da ihtiyaçları var..... gdfgfdggsdfg
#5 - Şubat 10 2011, 18:02:38
İMZA.

kıskanıyorum ben veledi ya  :vur
#6 - Şubat 12 2011, 23:50:24
seveseve

Dionysus.

niye böyle yapıyonuz yahu? çocuk parayı götürüyor işte bir şekilde. şuan ciddi anlamda zirvede görünmüyor mu bu velet? gerçektende listeleri altüst etmiyor mu? dünya nufusunun büyük çoğunluğunu ergen ve öncesi oluşturuyor, onlar da dinleyince böyle oluyor işte. İstediğiniz kadar nefret edin oluyor bu. Yazıktır günahtır, dedikodu yapmayın öbür dünyada etini mi kemiklerini mi ne çiğniyceksiniz sonra. öyle bişey inmiş işte vahiy yoluyla ne bileyim ben.
#7 - Şubat 13 2011, 00:15:33

Karate Kid filminin soundtrack parçası olan Never Say Never parçasında iyi iş çıkardığını söylemek gerek. Ayrıca bu adama abaza diyen zihniyete yoga ya davet etmek gerekir ki huzur falan bulur belki.
#8 - Şubat 15 2011, 12:44:16

Davete icabet etmemek adettendir.
Ah keşke tüm abazalar bunun gibi olsa dedim birden, tatlı çocuk sonuçta.
#9 - Şubat 17 2011, 14:59:51
Sevdiğim
Önce kemir bu tel örgüleri gövdemden
Geç derimin altındaki tehlikeleri
Yürek kızgın bir kuma devrilmeden
Yokla beni
abdurrahmancahitzarifoğlu

Kitabında hayatını mı anlatmış? Hahaha.
''Sabah kalktım, kızlara imza dağıttım, dişlerimi fırçaladım, uyudum.'' falan mı yazıyor acaba? Yoksa çok acıklı bir hikayesi mi varmış? Biyografisini okuyacak vaktim yok, kusura bakmasın. :P
#10 - Mart 07 2011, 10:17:33
« Son Düzenleme: Mart 07 2011, 10:18:16 Gönderen: gizehame »
ஜ Buyum ben, sadece bu.
                                    ĢĬŻξM

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.