Alternatifim Cafe

Şüphe

Discussion started on Tv ve Diziler

Kanal D’de 5 Ocak Çarşamba başrollerinde;

Selin Demiratar, İsmail Hacıoğlu, Serkan Altunorak, Uğur Karabulut, Güngör Bayrak, Burcu Kutluk, Müge Boz ve Burhan Öçal’ın oynadıkları, Şafak Pekdemir, Adnan Biricik, Mahmut Gökgöz, Nusret Şenay, Zeynep Kumral, Durukan Çelikkaya, Ebru Ojen Şahin, Sevinç Kumaş, Begüm Benian ve Selçuk Özdoğan’ın da önemli rollerini üstlendikleri “Şüphe” adlı yepyeni, muhteşem bir dizi başlıyor.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif  Ayşe Durmaz’ın yaptığı “Şüphe”, pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor.

Üzerinde, 1 yılı aşkın bir süredir ve büyük bir titizlikle çalışılan “Şüphe”, görkemiyle göz kamaştıracak, sürükleyici ve sürprizlerle örülü hikayesiyle milyonların yeni ekran tutkusu olacak.

Çekimleri, İstanbul’un en lüks semtleri ve görkemli mekanlarında gerçekleştirilen “Şüphe”nin konusu ise şöyle;

Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu’ların gizli varisi, İpek’tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi’nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.

1. Bölümün özeti

Milyarder işadamı Sedat Kutlu’nun merakla beklenen vasiyeti, Kutlu Ailesi’nde şok etkisi yaratır. Oğulları; Tarık, Aziz ve eşi Cavidan dışında mirasa ortak olan biri daha vardır; İpek Beyaz. Sedat Kutlu’nun herkesden sakladığı yasak aşkından olan kızı.

Her şeyden habersiz olan İpek, mütevazı yaşamını sürdürürken annesini meçhul bir cinayete kurban verir. İpek’i de öldürdüğünü düşünen seri katilin hesaba katmadığı bir şey vardır. İpek bundan sonra hayatına kafasındaki kurşunla devam edecektir.

Artık İpek için yanıt bulması gereken tek bir soru vardır. Kendisini ve annesini kim, neden öldürmek istemiştir?

İpek, Kutlu Ailesi’nin avukatından hayatını altüst edecek cevabı öğrenir. Annesinin katili Kutlu Ailesi’nden biridir. Bu Şüphe ile İpek vasiyeti kabul eder ve Kutlu Ailesi’ne girer. Artık bundan sonra ne İpek ne de Kutlu Ailesi için hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.


Yapım                 : DTV

Yapımcı             : Elif Ayşe Durmaz

Yönetmen                   : Abdullah Oğuz

Senaryo             : Zülküf Yücel
#1 - Ocak 05 2011, 21:56:08

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.