Alternatifim Cafe

Sakal gitti ‘Kirli’si geldi

Discussion started on Magazin

Kıvanç 'Sekiz' karakteri için uzattığı sakalları kesti.

"EZEL" dizisinden 'Sekiz' karakteriyle geçen hafta ölerek ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ, rolü gereği uzattığı sakallarını kesti.

Kirli sakal bıraktığı gözlenen Tatlıtuğ, "Ezel" dizisinden nasıl tepkiler aldınız?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Çok iyi tepkiler aldık. Özellikle kavga ve ölüm sahnesini beğendiklerini söylediler.

AMERİKA'YA GİDİYOR
Diziye heyecan kattığım için de mutluyum. 'Aşk-ı Memnu'dan sonra farklı bir karakterde oynamak istiyordum. 'Ezel' dizisi de farklı rolde olduğu için oynamaktan keyif aldım. Başarılı olduğuma inanıyorum." Şimdilik bir projesi olmadığını söyleyen Tatlıtuğ, "Üç ay sonra Amerika'ya oyunculuk için eğitim almaya gideceğim. Amerika'dan geldikten sonra gelen projeleri değerlendireceğim." dedi.
#1 - Ekim 12 2010, 19:07:15
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Şimdi de Ezel'i mi izlicem lan bunun için?
Iyyy..
#2 - Ekim 15 2010, 00:28:48
Eskiden buralar hep hayat, yaşamdı.

arsenik

Kıvanç, senin için bile olsa Ezel'e 1 saniye bile sabredemediğimi keşfettim.
#3 - Ekim 15 2010, 07:53:50

Şimdi de Ezel'i mi izlicem lan bunun için?
Iyyy..

Ezel'le işi bitti la.
#4 - Ekim 15 2010, 15:03:01
‎ Unutma! Kendine yarattığın dünyada, içine aldığın tüm vatandaşlar arasında en 'solcu' benim!
Mercey.

Z.M.S

anaaa metin senin gözlüklerinden, sanırım sana özeniyo
akjdfkjfg
şu adama kıl olmuşumdur hep ya höf.
#5 - Ekim 15 2010, 15:06:04

anaaa metin senin gözlüklerinden, sanırım sana özeniyo
akjdfkjfg
şu adama kıl olmuşumdur hep ya höf.
Seni vururum.
Kirlisi dağa iyi ya öbürü ne öle keçi gibi :Dlkhxfrkljsdflrsnfm
#6 - Ekim 15 2010, 16:23:46
..Kuzu*M ♥ / ᵀᴴᴱ ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ ♫ ♪

Bırakın adamın geçmişini. Çokta güzel oynadı rolünü adam. Behlül yaftasından anında sıyrıldı. Akıllıca bi hamle..

Ayrıca kendisini bu hafta Ali Sami Yen tirübünlerinden görünce kanım dahada kaynadı.

Yalnız şu ABD'ye gitme meselesi bence çok tırt.
#7 - Kasım 02 2010, 00:00:39

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.