Alternatifim Cafe

Zombiler Black Ops'la Geri Dönüyor!

Discussion started on Oyun Genel
Call of Duty: World at War'daki zombi Naziler modunu duymayan kalmamıştır artık herhalde. Beklenenden daha fazla ilgi gören bu zombi modunun Soğuk Savaş dönemini konu eden yeni Call of Duty oyunu Black Ops'ta olup olmayacağı sorusunun yanıtı merakla bekleniyordu. Yapımcı Treyarch bugüne kadar bu soruya kaçamak yanıtlar veriyordu ancak sonunda durum kesinleşti: Zombi Naziler geri dönüyor!

Elbette tek kişilik senaryoda yer almayacak zombilerimiz. World at War'da olduğu gibi yine ayrı bir mod şeklinde olacak. Ayrıca bir süre önce Black Ops'ta yer alacağı duyurulan 4 kişilik co-op modunda da zombilere karşı mücadele verebileceğiz. Evet, tıpkı Left 4 Dead gibi olacak.

Zombi modunun yeni oyunda da yer alacağını duyuran Treyarch patronu Mark Lamia, aynı zamanda bu modun içinde oyuncular için güzel bir sürprizlerinin olduğunu da belirtti. Bunun, serinin hayranlarının hoşuna gideceği söylenen bir sürpriz olduğu göz önüne alınırsa şimdilik en iyi tahminin Captain Price'la ilgili bir şey olduğunu söyleyebiliriz. Zombiler arasında Captain Price'ı da görürsek şaşırmamak gerekir.

Ayrıca oyunla ilgili bir başka duyuru daha yapıldı. Daha önce co-op modunun 4 kişilik olacağı duyurulmuştu ancak yeni bir co-op modunun daha oyunda yer alacağı ve bu modun 6 kişilik olacağı açıklandı. Adının Combat Training olduğu açıklanan mod hakkında başka bilgi verilmedi.

Son olarak tekrar hatırlatalım: Call of Duty: Black Ops 9 Kasım'da PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için eş zamanlı olarak piyasada olacak.
#1 - Ekim 01 2010, 21:38:10

Üye:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.